Дітей до першого класу почнуть зараховувати з 1-го червня (ВІДЕО)

Опубліковано: 29.05.2020
pershoklasnyky

Прийом документів на зарахування дітей до першого класу у Черкасах розпочнеться 1-го червня. Цьогоріч заклади освіти поповнить три тисячі першокласників. Про це повідомляє «Суспільне«.

За словами директора департаменту освіти та гуманітарної политики міськради Сергія Воронова, обов’язковою вимогою у переліку документів є наявність довідки про щеплення.

У коридорі за партами батьки майбутніх першокласників писатимуть заяви на зарахування дітей до школи, розповіла директорка загальноосвітньої школи №26 Галина Титаренко. Із її слів, цьогоріч із вересня у 26 школі планують навчати 90 першокласників.

За словами директорки, до карантину раз на тиждень для майбутніх першокласників у школі проводили безкоштовні адаптаційні курси, на яких діти знайомилися із педагогами.

Із 1-го по 30-те червня триватиме прийом документів на зарахування дітей до першого класу, розповідає Сергій Воронов:

«Цілий місяць триватиме прийом документів, і у перших числах липня, ми оголосимо про зарахування дітей. Власне, кожна школа оприлюднить списки дітей, які зараховані до перших класів. Батьки мають принести документи, разом із тим медичні довідки і звертаємо увагу, що потрібні будуть довідки про щеплення дітей, тому що в Законі України про Захист населення від інфекційних захворювань йдеться про зарахування дітей до дитячих закладів освіти, якими також є школи».

Сергій Воронов зазначив, що батьки повинні принести заяву, копію свідоцтва про народження, медичну довідку 0-86 та підтвердження права на першочергове зарахування.

Детальніше дивіться у сюжеті:

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.