Близько 250 людей з інвалідністю знайшли роботу на Черкащині

Опубліковано: 02.06.2020
invalid

Із початку 2020 року послуги обласної служби зайнятості отримували 2028 безробітних осіб із інвалідністю. Загалом із них були працевлаштовані 249 осіб. На нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю єдиного соціального внеску працевлаштовані 11 осіб з інвалідністю та 13 осіб отримали одноразову допомогу по безробіттю на відкриття власної справи.

Кількість залучених до громадських та інших робіт тимчасового характеру становила 125 осіб.

Із метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці осіб з інвалідністю, професійне навчання за направленням центрів зайнятості цьогоріч проходило 98 таких безробітних.

Профорієнтація є важливою умовою для професійного самовизначення осіб з інвалідністю. Спеціалісти з профорієнтації здійснюють консультування щодо вибору чи зміни професії, надають рекомендації щодо професійного вибору з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертизи, професійних інтересів, нахилів та здібностей. Профорієнтаційні послуги отримав 1841 безробітний, з числа осіб з інвалідністю.

Станом на 1 травня 2020 року кількість безробітних осіб з інвалідністю становила 1367 осіб, з них 1196 осіб отримували допомогу по безробіттю. Кількість вакансій, а які могли бути працевлаштовані особи з інвалідністю (за інформацією роботодавців),  становила 50 одиниць.

Про це інформує пресслужба ОДА

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.