Через Смілу з 1 червня почнуть курсувати 5 поїздів

Опубліковано: 03.06.2020
Через Смілу з 1 червня почнуть курсувати 5 поїздів

Станом на 27 травня Укрзалізниця відкрила продаж квитків ще на 12 поїздів. У їх числі поїзди далекого сполучення та Інтерсіті+, інформує пресслужба Укрзалізниці.

Серед них 5 – курсують через станцію імені Тараса Шевченка. Це поїзди, які курсують із Києва до Бердянська, Покровська, Кривого Рогу, Херсону та Новоолексіївки:116/115 Київ-Бердянськ. Курсуватиме через день.

Із Києва – з 1 червня по непарних, із Бердянська – з 2 червня по парних.136/135 Київ-Покровськ. Кусуватиме через день.Із Києва – з 1 червня по непарних, із Покровська – з 2 червня по парних76/75 Кривий Ріг-Київ. Курсуватиме щоденно.

Із Кривого Рогу – з 1 червня, із Києва – з 2 червня.102/101 Київ-Херсон. Курсуватиме через день.Із Києва – з 2 червня по парних, із Херсона – з 3 червня по непарних.12/11 Київ-Новоолексіївка. Курсуватиме через день.

Із Києва – з 2 червня по парних, із Новоолексіївки – з 3 червня по непарних.Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №392 продаж квитків відкрито на 50% місць у поїздах. Квитки наразі можна придбати через офіційний сайт компанії та у залізничних касах.

Пасажири допускатимуться до поїздів виключно в захисних масках. Температурний скринінг здійснюватиметься при перевірці квитків у поїздах Інтерсіті+ та при посадці до вагону у нічних поїздах.Крім того, буде проводитися санобробка вагонів перед та після кожного рейсу поїзда, провідники будуть забезпечені засобами індивідуального захисту.

Про подальше відновлення руху поїздів та відкриття продажу квитків буде повідомлятимуть додатково.

Джерело: Рідний Край

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.