Центри первинної медико-санітарної допомоги у містах Умань, Христинівка, Монастирище забезпечено одноразовими медичними рукавичками

Опубліковано: 05.06.2020

Нещодавно на центри первинної медико-санітарної допомоги у містах Умань, Христинівка, Монастирище було передано 7 000 штук одноразових медичних рукавичок.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав народний депутат України Антон Яценко, який системно допомагає медзакладам.

Парламентар повідомив, що йому вдалось вирішити це питання спільно з керівником своєї громадської приймальні в місті Умань Іриною Плетньовою.

Таким чином, рукавички отримали такі центри:

Уманський міський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав – 3000 штук одноразових медичних рукавичок;

➡Уманський районний центр первинної медико-санітарної допомоги – 2000 штук;

➡Христинівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги – 1000 штук;

➡Монастирищенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги отримав 1000 штук одноразових медичних рукавичок.

Антон Яценко повідомив, що буде й надалі турбуватись про здоров’я людей.

Нагадаємо, раніше за підтримки народного обранця одноразовими медичними рукавичками було забезпечено Уманську міську лікарню, Уманську центральну районну лікарню, Черкаську обласну дитячу лікарню, лікарні у містах Христинівка, Монастирище, Жашків, Тальне, Звенигородка, Сміла, Ватутіне, Шпола, Корсунь-Шевченківський, Лисянка, у селищах Катеринопіль і Маньківкамедичне об’єднання у місті Городище.

А також соцпрацівники і листоноші у містах Умань, Христинівка, Монастирище та в селах і селищах Уманського, Христинівського, Монастирищенського районів отримали багаторазові медичні маски та одноразові медичні рукавички.

Крім того, одноразові медичні рукавички отримали всі амбулаторії Уманського, Христинівського та Монастирищенського районіва ще комунальники Христинівки, Монастирища та об’єднаних територіальних громад отримали багаторазові маски і одноразові медичні рукавички.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.