Радісна новина для уманчан і туристів: 27 червня стартує 4 сезон фонтанів “Перлина кохання”

Опубліковано: 12.06.2020

В Умані нарешті стартує сезон фонтанів 2020.

Цю радісну новину на своїй сторінці Facebook повідомив ініціатор створення цих об’єктів, народний депутат України Антон Яценко.

Отож, 27 червня в місті запрацюють такі фонтани:

➡світломузичні пішохідні фонтани на площі Соборності;

➡фонтани в Центральному парку;

➡водний об’єкт «Струмок» на набережній Осташівського ставу.

Як ми вже повідомляли, напередодні законотворець домовився з компанією «Імперія води» про те, що вона в цьому році буде безкоштовно обслуговувати фонтани та покриє всі видатки на воду, електроенергію та інші послуги.

Після цих переговорів компанія відправила офіційний лист на мерію. Народний обранець також відправив своє звернення. Мерія відмовлялась запускати фонтани.

Тому парламентар зробив публічну заяву на фоні київських фонтанів, які вже працювали на той час. Закликав всіх вступити в боротьбу, щоб примусити діючу міську владу відстоювати не свої особисті інтереси, а уманчан.

На сьогодні маємо майже 120 000 переглядів відеозвернення щодо відкриття сезону фонтанів, 2 500 репостів публікації на сторінці Антона Яценка у Facebook.

«Дуже вдячний всім за підтримку! Це свідчить про вашу небайдужість до розвитку міста Умань», – написав парламентар у Facebook.

А буквально днями відбулась нарада за участі першого заступника міського голови пана Клочка і компанії «Імперія води». Виконком Уманської міськради навіть опублікував відео, в якому сумний пан Клочко дає згоду на запуск фонтанів та дякує компанії за допомогу.

«Мені це нагадало військові хроніки підписання акту капітуляції», – зауважив народний обранець.

Парламентар підкреслив, що його така ситуація дуже дивує. Адже фактично показано, що в Умані немає міської влади. Натомість, діє угруповання, яке відстоює виключно власні інтереси.

Навіть за наявності пропозиції щодо повного фінансування утримання фонтанів у цьому році, мерія не хотіла запускати фонтани. Причина проста – їх збудував Яценко.

А це ненормально. Тому Антон Яценко вірить, що 25 жовтня на місцевих виборах буде справедлива оцінка таким діям.

«Але зараз я всіх вітаю! Дуже дякую кожному, хто брав участь у боротьбі за запуск фонтанів. Це наша спільна перемога», – написав законотворець.

Парламентар вірить, що спільними діями ми зможемо запустити лазерне шоу на оновленій площі Соборності і всі об’єкти працюватимуть так, як в минулому році.

Окремо він подякував керівнику його громадської приймальні в місті Умань Ірині Плетньовій за активну позицію в цьому питанні.

Адже вона, як депутат Уманської міської ради і фактично лідер опозиції, зібрала 16 підписів депутатів міськради щодо недопущення зриву туристичного сезону та запуску фонтанів у місті Умань.

Якщо б мерія не погодилась запускати фонтани, депутати міськради були б змушені скликати позачергову сесію і обговорювати це питання.

«Радий, що спільними зусиллями, перш за все жителів Умані, депутатів міськради, небайдужих громадян ми примусили цю так звану місцеву владу виконати свій обов’язок і дати згоду на запуск фонтанів та інших водних об’єктів у місті Умань!» – прокоментував Антон Яценко у своєму зверненні.

Підсумовуючи, він запросив всіх 27 червня на відкриття сезону фонтанів та лазерного шоу в місті Умань та пообіцяв і далі відстоювати інтереси уманчан.

Крім того, народний обранець попросив не забувати дотримуватись правил карантину, у тому числі, протиепідемічних норм, які діють сьогодні в правовому полі (дистанція 1,5 метри, носіння маски, регулярна дезінфекція).

Нагадаємо, цього року буде четвертий сезон комплексу фонтанів «Перлина кохання». Відкриття фонтанів відбулось 25 червня 2017 року за ініціативи Антона Яценка.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.