Де в Умані можна збагатитись енергією Посейдона?

Опубліковано: 12.06.2020

Комплекс водоспадів «Тризуб Посейдона» – це багатоярусний світлодинамічний прогулянковий комплекс водоспадів, який є однією з окрас історичної “Софіївки” у місті Умань.

Його було побудовано в рамках оновлення історичної частини дендропарку «Софіївка». Ініціатором проєкту реконструкції є народний депутат України Антон Яценко.

За цей час, з моменту відкриття, водоспад встиг стати улюбленою фотозоною туристів, адже приваблює своєю містичною атмосферою у вечірній час.

Кажуть, якщо прогулятись доріжкою “по воді”, що поряд з водоспадами, то можна збагатитись потрійною силою та енергією, якою був наділений Посейдон.

«Тож запрошую всіх завітати до водоспадів, історичної “Софіївки” та “Нової Софіївки”», – написав Антон Яценко на своїй сторінці Facebook.

Нагадаємо, відкриття оновленої історичної частини дендропарку відбулось 27 квітня 2019 року. Урочисто відкрили оновлену “Софіївку” та презентували її нові окраси, ініціатор проекту реконструкції та розбудови дендропарку народний депутат України Антон Яценко та директор парку Іван Косенко.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.