Екс-дружина шоумена із Умані розповіла про його зради, борги та коханок

Опубліковано: 13.06.2020
Екс-дружина шоумена із Умані розповіла про його зради, борги та коханок

Колишня дружина шоумена із Умані Володимира Остапчука, Олена Войченко дала відверте інтерв’ю Ганні Олицькій.

У бесіді з телеведучою 35-річна екс-дружина Остапчука і мати його двох дітей висловилася про психіатричну експертизу, яку їй треба буде пройти, а також розповіла про його численні зради і фінансові проблеми, з якими їй довелося зіткнутися після розриву з ним.

Войченко повідомила, що причиною розлучення стали зради Остапчука, а також його зв’язок з новою коханою – нотаріусом Христиною. Дівчина додала, що Остапчук опублікував перше спільне фото з новою коханою, а також з’явився разом з нею в програмі Світське життя в її день народження.

Крім того, Войченко зізналася, що колишній чоловік розраховувався її кредиткою, вже будучи у відносинах з іншою жінкою:

– Це дуже смішно, тому що він їздив на квартиру до неї і розраховувався моєю кредитною карткою за убер. Я все розумію, але давай не моєю карткою розраховуватися за таксі, коли ти вночі приїхав від дівчини, – говорить вона.

Войченко додала, що боїться ходити по вулиці одна через психіатричну експертизу.

– Він попросив про експертизу. Мене набрали з опікунської ради, сказали мені про це. Бувають страшні випадки. Мені дзвонила знайома і говорила, що знає, що бувають випадки, коли дівчина йшла по вулиці, до неї підійшли і щось вкололи, і повезли на експертизу. І це страшно. Вона мені дзвонить і каже, постарайся не гуляти одна. Якщо людина намагається тиснути на мене всіляко – і сам факт експертизи, і вихід офіційно представити дівчину в мій день народження…, – говорить вона.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.