Уманська мерія свідомо знищує центр служби крові в місті Умань

Опубліковано: 15.06.2020

Наразі Уманський центр служби крові знаходиться на межі закриття.

На одній із сесій Уманської міської ради мер Цебрій обурено заявив, що не збирається фінансувати центр крові, бо це питання нібито не в його компетенції.

І ми повинні на це витрачати кошти? Це реально злочин“, – обурено заявив міський голова Умані.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав народний депутат України Антон Яценко.

Уманська мерія свідомо знищує центр служби крові в місті Умань!Як ви знаєте, Уманський центр служби крові знаходиться…

Posted by Яценко Антон on Monday, 15 June 2020

Парламентар звертався до Кабінету Міністрів України та Черкаської обласної державної адміністрації щодо недопущення закриття центру крові.

Нещодавно він отримав офіційні відповіді від Міністерства охорони здоров’я України, Черкаської обласної державної адміністрації, які публікую. У листах чітко зазначено, що питання ліквідації чи реорганізації Уманського центру служби крові ВІДНОСИТЬСЯ виключно ДО ПОВНОВАЖЕНЬ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, яка є власником цього медзакладу.

На изображении может находиться: текст
На изображении может находиться: текст
На изображении может находиться: текст
На изображении может находиться: текст
На изображении может находиться: текст
На изображении может находиться: текст

Крім того, відфіксовано, що з початку року міський бюджет Умані отримав субвенцію на утримання об’єктів спільного користування. Загальна сума – 483,3 тис грн. А 18 травня мер заперечував цей факт і писав у Facebook, що субвенція не надійшла.

«Очевидно, що мер облюбував чергову будівлю і скоро планує її продати з метою отримання власної вигоди. Тому свідомо не хоче фінансувати утримання медичного закладу та вводить в оману уманчан», – повідомив Антон Яценко.

Після такої брехні у Цебрія ще вистачило нахабності на своїй сторінці у Facebook привітати з Всесвітнім днем донора людей, які здають свою кров заради порятунку інших.

 «Це ганебно та аморально! Закликаю поки що мера Олександра Цебрія припинити оббріхувати і грабувати уманчан!» – прокоментував законотворець.

За його словами, разом з керівником своєї громадської приймальні в місті Умань Іриною Плетньовою вони робитимуть все можливе для того, щоб зберегти Уманський центр служби крові!

«Не дамо банді корупціонерів роздерибанити місто Умань!» – зауважив народний обранець.

Нагадаємо, нещодавно за підтримки Антона Яценка та Ірини Плетньової Уманський центр служби крові було забезпечено одноразовими рукавичками.

А до цього одноразовими медичними рукавичками було забезпечено Уманську міську лікарню, Уманську центральну районну лікарню, Черкаську обласну дитячу лікарнюлікарні у містах Христинівка, МонастирищеСміла,  Жашків, Тальне, Шпола, Звенигородка, Ватутіне,Корсунь-ШевченківськийЛисянка,  у селищах Катеринопіль і Маньківкамедичне об’єднання у місті Городище.

А також соцпрацівники і листоноші у містах Умань, Христинівка, Монастирище та в селах і селищах Уманського, Христинівського, Монастирищенського районів отримали багаторазові медичні маски та одноразові медичні рукавички.

Крім того, одноразові медичні рукавички отримали всі амбулаторії Уманського, Христинівського та Монастирищенського районіва ще комунальникам Христинівки, Монастирища та об’єднаних територіальних громад було передано багаторазові маски і одноразові медичні рукавички.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.