Чому мер Умані продає танцювальний майданчик у місті?

Опубліковано: 16.06.2020

10 червня народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook опублікував звернення щодо продажу мерією танцювального майданчика у парку «Молодіжний» по вул. Кизила Андрія, 3 б в місті Умань.

Після цього Виконком Уманської міськради написав виправдовувальну публікацію. У ній традиційно повідомив про “надумані плани” мера Цебрія. А саме, у далекому майбутньому на місці танцмайданчика він начебто планує створити молодіжно-розважальний центр.

Все б нічого, але парламентар нагадав передісторію цього питання.

Як повідомив народний обранець, у свій час до нього часто звертались уманчани з проханням облаштувати в парку «Молодіжний», на території танцювального майданчика, ковзанку та роллердром для дітей, бо в Умані таких розваг немає.

Він підтримав таку ініціативу та працював над втіленням її в реальність. Більше пів року проводив наради з мером Олександром Цебрієм та його першим заступником Сергієм Клочком. У рамках проєкту реконструкції парку «Молодіжний» планували реконструювати танцювальний майданчик та створити на його місці роллердром і ковзанку.  Навіть виготовлялась проєктно-кошторисна документація. І фактично питання можна було вирішити.

Але ці “двоє” зруйнували дитячі мрії. Вони вирішили вкрасти нежитлову будівлю, танцмайданчик загальною площею 134 кв. м. за відпрацьованою схемою:

Виставлення об`єкта на продаж ➡️ Продаж за безцінь ➡️ Перепродаж за мільйони ➡️ Отримання мільйонів у свій карман.

Схожа ситуація уже траплялась із дитячим майданчиком на вул. Пушкіна, 38. За дорученням Цебрія та Клочка дитячу гірку, гойдалку і карусель було зрізано та вивезено. Землю під дитячим майданчиком у 2017 році продали  хасидам для будівництва так званого оздоровчого комплексу для дітей. Але зараз там будується торговий центр.

«У цих мародерів немає нічого святого. Їх жага до грошей настільки сильна, що вони готові відбирати навіть у дітей радісну пору дитинства», – прокоментував законотворець на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

10 червня на своїй сторінці у соцмережі Facebook опублікував звернення щодо продажу мерією танцювального майданчика у…

Posted by Яценко Антон on Tuesday, 16 June 2020

19 червня відбудеться аукціон з продажу нежитлової будівлі, танцювального майданчика.

Парламентар на 99% переконаний, що танцювальний майданчик під пафосною назвою “Молодіжно-розважальний центр” буде продано місцевому криміналітету або ж, як завжди, родичам Цебрія чи Клочка.

Народний депутат пообіцяв звернутись до правоохоронних органів стосовно цього питання. Адже необхідно провести розслідування та дати оцінку діям корупціонерів уманської мерії згідно з Законом.

«Вважаю, що тільки активна громадська позиція може завадити злочинній діяльності Цебрія та Клочка», – додав Антон Яценко.

Як народний депутат, він пообіцяв робити все можливе для того, аби повернути танцювальний майданчик у власність міста Умань.

Нагадаємо, уманська мерія свідомо знищує центр крові.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.