«Пірати Карибського моря» по-українськи знімали на Черкащині

Опубліковано: 16.06.2020
«Пірати Карибського моря» по-українськи знімали на Черкащині
фото з мережі

Днями завершилися зйомки серіалу «Козаки. Абсолютно брехлива історія» для каналу ICTV. Це перший в Україні псевдоісторичний комедійний екшн-серіал про козаків. Масштабний проект ще не вийшов на екрани, але його вже охрестили «Піратами Карибського моря» по-українськи.

Основні зйомки костюмованої історичної комедії завершилися ще наприкінці 2019 року. Вони проходили на території Національного музею народної архітектури та побуту України в Пирогові. Там відзняли сцени, що відбуваються у селі, яке знаходиться за 20 км від Запорізької Січі. Засідки і сцени на дорозі між Січчю і селом знімали в Голосіївському лісі.

Також проходили зйомки на Київському водосховищі, яке стало для фільму берегом Чорного і Азовського морів. Місяць тривали зйомки на Хортиці в Запоріжжі. Оскільки до наших днів не збереглося жодної справжньої Січі, частину сцен знімали на Хортиці, а частину – у павільйонах Film.UA. Хотинська фортеця послужила локацією для замку Орлових – фамільної резиденції головного антагоніста.

Одні з найскладніших зйомок серіалу проходили у Буцькому каньйоні на Черкащині – там відзняли випробування джур. Герої повинні були пройти кар’єр по хиткій колоді на висоті 5 метрів. Щоб зняти сцени тривалістю хвилин шість, команда працювала у каньйоні два дні. У павільйонах зняли інтер’єр корчми, кухні, всіх житлових кімнат та комору Характерника, екстер’єр якої зняли на Січі. Також у павільйонах відзняли покої Кошового, інтер’єр зали для засідань і в’язниці замку Орлових.

Виробництвом серіалу займалася студія IQ Production за підтримки Міністерства культури. Зйомки 12-серійної комедії тривали цілих півроку. А до цього дев’ять місяців йшла підготовка: костюмери працювали над створенням автентичних нарядів, гримери продумували образи, а художники підбирали реквізит і промальовували локації.

Для акторів проект теж почався задовго до зйомок. Щоб бути у кадрі справжніми козаками, їм довелося стати справжніми козаками. Актори вчилися верхової їзди, стрільби з лука, метання ножів табойових прийомів. Не полишали вони тренування і під час роботи над картиною. Але, попри шалений ритм і складні тренування, веселощів на майданчику вистачало.

– Оскільки ми знімаємо пригодницьку комедію, на майданчику в нас ніколи не було гробової тиші. Ще під час навчання в Голлівуді я дізнався: щоб зберегти дух авантюризму в кадрі, потрібно, щоб були жарти і на майданчику. За час зйомок серіалу у нас завжди було дуже весело. Наші актори навіть після змін зустрічалися і разом проводили час. Атмосфера була такою, що не хотілося розлучатися, — розповідає креативний продюсер Олег Зборовський.

«Пірати Карибського моря» по-українськи знімали на Черкащині

Головні ролі в серіалі зіграли Іван Дяк, Андрій Ісаєнко та Міла Сивацька. Також ролі виконували Остап Ступка, Михайло Кукуюк, Лариса Руснак, Ігор Портянко та багато інших.

Спеціально до завершення зйомок «Факти тижня» зняли сюжет, в якому показали, як створювався перший в Україні комедійний козацький екшн.

У прокат стрічка вийде восени 2020 року на телеканалі ICTV.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.