У Синицькому парку розпочався туристичний сезон!

Опубліковано: 17.06.2020

Парк родини Корфів у селі Синиця Христинівського району є одним з унікальних надбань Черкащини та визнаний пам’яткою садово-паркового мистецтва місцевого значення.

У 2019 році за ініціативи народного депутата України Антона Яценка було зроблено реконструкцію цього парку.

Тож зараз оновлений парк, який розташований на землі Потоцьких, приваблює своєю колоритною атмосферою не тільки місцевих жителів, а й туристів.

Тут створено комфортні умови для відпочинку. При вході облаштовано арку, на території прокладено змійку-доріжку з колод та щебенево-піщані пішохідні доріжки для прогулянок, встановлено дитячий майданчик у фольклорному стилі, лавочки, туристичні вказівники, біотуалети, урни та контейнери для сміття.

Дев’ятиарковий цегляний міст XVIII століття оснащено металевою огорожею. А на металевому містку, який веде до одного з островів, пофарбовано огорожу і перестелено настил.

Після таких оновлень парк набув довершеного вигляду та радо зустрічає відвідувачів.

Як повідомив Антон Яценко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook, він і надалі буде працювати над розвитком туризму.

Відмітимо, що під час відпочинку в парку потрібно дотримуватись дистанції 1,5 метри, носити маски та здійснювати регулярну дезінфекцію рук.

Бажаємо гарного відпочинку на таємничій землі Потоцьких!
Нагадаємо, за ініціативи парламентаря у місті Христинівка в урочищі “Долинка” було створено нову зону відпочинку для дітей та дорослих.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.