Антон Яценко добився збереження Уманського центру служби крові

Опубліковано: 18.06.2020

Мер Умані Цебрій злякався резонансних новин щодо своєї причетності до можливого закриття Уманського центру служби крові.

Очевидно, зрозумів, що чергова афера не вигоріла через начебто “маніпуляції Яценка”. Тому схаменувся!

Для того, аби відбілити своє “ім’я” примусив свого ж підлеглого – директора КНП “Уманський центр служби крові” Івана Клименка записати відеозвернення щодо непричетності Цебрія до закриття центру. 17 червня відеоролик був опублікований в мера на сторінці у Фейсбуці.

Про це на своїй сторінці Facebook написав народний депутат України Антон Яценко.

Народний обранець наголосив, що на відео помітно, як директор центру управляє процесом виключно «на ручнику» у Цебрія. Хоча пана Клименка можна теж зрозуміти. Він хороший лікар і боїться втратити роботу. Через це пішов на поводі в мера.

Тому за його вказівкою озвучив, що медзаклад продовжить працювати. Центр вже не закриватимуть і не продаватимуть.

«Звісно, радий, що мені вдалось відстояти Уманський центр служби крові. Вкотре доведено, що тільки суспільний резонанс може завадити Цебрію красти», – прокоментував парламентар.

На переконання народного депутата, у Цебрія настільки сильна жага до майна, що він готовий красти все, що бачить. Так він зі своїм першим заступником Клочком вкрали тубдиспансер, насосні станції «Софіївку» та «Перовську», центральну перукарню, господарські приміщення та землю міжшкільного навчально-виробничого комбінату та інші об’єкти комунальної власності міста Умань.

«Мер хотів прибрати до рук будівлю центру служби крові. Проте не вийшло і уже, мабуть, не вийде, Олександре Володимировичу!» – наголосив Антон Яценко.

Народний обранець зауважив, що сприймає проблеми уманчан, як свої власні. Тому пообіцяв і далі боротись за інтереси жителів Умані!

Нагадаємо, нещодавно за підтримки Антона Яценка та Ірини Плетньової Уманський центр служби крові було забезпечено одноразовими рукавичками.

Крім того, стосовно недопущення закриття Уманського центру служби крові народний обранець звертався до Міністерства охорони здоров’я України та Черкаської обласної державної адміністрації. Нещодавно отримав відповіді, в яких зазначено, що питання ліквідації чи реорганізації Уманського центру служби крові ВІДНОСИТЬСЯ виключно ДО ПОВНОВАЖЕНЬ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, яка є власником цього медзакладу.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.