Земля за безцінь:Чиновники Уманської мерії отримують землю замість чорнобильців

Опубліковано: 18.06.2020

На сесії Уманської міської ради № 3.26-78/7 від 22 травня 2020 року було прийнято рішення про продаж земельної ділянки по вул. Набережній, 4Б-1 чиновнику Ростиславу Шпильовому.

Ціна продажу становила 4360 грн. Тобто, майже за безцінь! Цільове призначення – будівництво і обслуговування інших будівель громадської забудови.

Про це повідомив народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Афери в Уманській міській раді продовжуються!Нещодавно мені стало відомо, що в місті Умань земельні ділянки виділяють…

Posted by Anton Yatsenko on Thursday, 18 June 2020

Крім того, на цій же сесії міська рада прийняла рішення про передачу земельної ділянки площею 0,0030 га у власність колишньому директору ТОВ «Круїз-Авто» та компаньйону мера Цебрія – Віктору Бойку. Призначення – будівництво індивідуального гаража на вул. Косинки Григорія, 1-В.

Натомість, чорнобильцю Володимиру Бондарцю, який має I групу інвалідності, мерія відмовила у виділення земельної ділянки під гараж по вулиці Незалежності, 67. Більше 2-х років громадянин Бондарець писав звернення, оформляв необхідні документи. Але, на жаль, він пішов з життя, так і не дочекавшись вирішення свого питання.

Після того його син – інвалід ІІ групи Олександр Бондарець теж оббивав пороги мерії, але в результаті – відмова. Підстава – він не інвалід І групи, тому не може отримати земельну ділянку.

«Цинізм зашкалює! До того ж, це пряме порушення законодавства України», – прокоментував парламентар.

Адже відповідно до ст. 116 Земельного кодексу України кожен громадянин має право на безоплатне отримання у власність земельної ділянки.

Але виявляється, що у мера Цебрія свої «закони» та в пріоритеті тільки допомога своїм підлеглим. Головний спеціаліст відділу державного архітектурно-будівельного контролю Уманської міської ради Ростислав Шпильовий та колишній директор «Круїз-Авто» важливіші за інваліда-чорнобильця Володимира Бондарця.

Учасники АТО, діти-сироти, чорнобильці, багатодітні матері, інваліди та інші люди, які дійсно потребують земельної ділянки, змушені роками стояти в черзі на безкоштовну приватизацію землі.

«Безпринципних покидьків уманської мерії це не хвилює. Головне, щоб у них було все добре», – написав парламентар.

Народний депутат терміново звернувся до правоохоронних органів щодо перевірки законності дій уманської мерії та притягнення винних до відповідальності.

«Тільки спільними зусиллями зможемо припинити цей безлад», – підсумував Антон Яценко.

Нагадаємо, рішенням Уманської міської ради №3.39-71/7 від 20 грудня 2019 року земельну ділянку площею 56 соток в «Царському селі» було виділено родичам першого заступника мера Клочка.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.