Черкащан просять вчасно оплачувати рахунки за спожиту електроенергію

Опубліковано: 21.06.2020
Черкащан просять вчасно оплачувати рахунки за спожиту електроенергію

Взаємовідносини між електропостачальником та споживачем регулюються Правилами роздрібного ринку електроенергії, якими чітко визначено строки оплати. Плата за спожиту енергію вноситься не пізніше 20-го числа наступного місяця, якщо договором не встановлено іншого терміну.

Рахунок за спожиту електричну енергію оплачується протягом 5 робочих днів від дня отримання рахунка непобутовим споживачем; протягом 10 робочих днів від дня отримання рахунка побутовим споживачем; в інший термін, передбачений договором, але не пізніше 20 календарного дня після закінчення розрахункового періоду.

Запровадження надзвичайних заходів у зв’язку з карантином не звільняє споживачів від оплати за спожиті послуги. Це стосується як побутових, так і непобутових споживачів електричної енергії. Лише тимчасово обмежується право електропостачальників нараховувати та стягувати неустойки (штрафи, пені) за несвоєчасну оплату, а також вживати крайніх заходів щодо відключення/припинення послуги електропостачання для споживачів на період дії карантину та протягом 30 днів із дня його скасування. 

Щоб уникнути зайвих фінансових витрат, закликаємо вас розраховуватись за спожиті кіловати вчасно та в повній мірі одним зі зручних для вас способів. В іншому випадку ТОВ “Черкасиенергозбут” змушено буде вдатися до єдиного законного шляху стягнення заборгованості в умовах карантину, а саме вирішення цього питання у судовому порядку.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.