“Роботи в парку “Хащі” мають бути завершені!”-Антон Яценко

Опубліковано: 22.06.2020

Влітку 2019-го року в Умані народний депутат України Антон Яценко ініціював реконструкцію парку, який в народі називають «Хащі».

Свого часу народному обранцю вдалось добитись виділення фінансування у розмірі 14 млн грн на реконструкцію цього парку. Більшість робіт було виконано у 2019-му році.

Після цього з незрозумілих причин Уманська міська рада на чолі з паном Цебрієм ніякого будівництва не проводила.

Минув рік, але парк знаходиться в такому ж стані.

Про це народний депутат написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

За словами парламентаря, спочатку в мерії були відмовки, що зараз пандемія, тому не до цього. Хоча, на його погляд, роботи все одно не повинні були зупинятись.

А потім мерія взагалі почала ігнорувати усі питання щодо парку.

Тому законотворець повторно звернувся до міської ради і безпосереднього до мера Цебрія, закликаючи припинити дерибанити бюджетні кошти.

Народний депутат вкотре наполіг завершити роботи по парку «Хащі», які були розпочаті у минулому році, та ввести парк в експлуатацію.

Адже люди мають милуватись гарним парком.

«Дуже неприємно, що нам знову доводиться повертатись до цього питання. Але попереджаю! Якщо протягом місяця ви не розпочнете роботи по завершенню реконструкції парку, то я буду вимушений зібрати журналістів і звернутись до правоохоронних органів стосовно цього питання», – зауважив парламентар.

Підсумовуючи, Антон Яценко закликав мера зайнятись нарешті своїми прямими обов’язками, які має виконувати мер!

Нагадаємо, парламентар неодноразово звертався до мера Умані стосовно завершення робіт у парку “Хащі”, але мер ігнорував ці звернення. Тому парк досі знаходиться в такому ж стані.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.