Онлайн-карта для подорожей у часи пандемії: куди зможуть поїхати черкащани

Опубліковано: 23.06.2020
Онлайн-карта для подорожей у часи пандемії: куди зможуть поїхати черкащани

Глава МЗС України Дмитро Кулеба презентував інтерактивну онлайн-карту для подорожей українців у часи пандемії коронавірусу. Вона відображатиме режими в’їзду та транзиту у всіх країнах світу. Карта допоможе українцям будь-де та у будь-який час мати доступ до актуальної інформації про обмеження пересування та сполучення за кордоном.

Про це інформує  24 канал

На презентації міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Створення карти давно назрівало, в українців постійно виникають запитання, коли, куди та на яких умовах можна потрапити за кордон,

– Для доступу людей до всієї необхідної інформації і створили інтерактивну онлайн-карту подорожей світом у часи пандемії COVID-19, – зазначив Кулеба.

ДВА РІВНІ ІНФОРМАЦІЇ КАРТИ

  • перший рівень – режим в’їзду українців в іноземні країни;
  • другий рівень – режим транзитного проїзду.

Зеленими позначені країни, в які в’їзд дозволений всім, жовтими – з посвідками на проживання, а помаранчевими, куди в’їзд заборонено.

Карта доступна за покликанням: tripadvisor.mfa.gov.ua.

ЯК ПРАЦЮЄ СЕРВІС

Потрібно знайти країну, яка цікавить, клікнути на неї й прочитати базову інформацію про те, в якому режимі працює авіатранзит через цю країну. За такою ж схемою працює перевірка можливості в’їзду у країну.

Кулеба зазначив, що інформацію на сайті будуть постійно оновлювати.

Міністр також закликав зареєструватися у системі “Друг”. Це потрібно, аби українцям за кордоном у випадку потреби могли оперативно допомогти.

За словами Кулеби, ресурс створили за підтримки посольства Великої Британії в Україні та програми розвитку ООН. Наразі він працює у тестовому режимі.

ВІДНОВЛЕННЯ АВІАПЕРЕЛЬОТІВ В УКРАЇНІ: ОСНОВНЕ

  • З 15 червня Україна відновила міжнародні пасажирські авіаперевезення.
  • Готові прийняти українців наразі лише в 5 країнах: США, Албанії, Туреччині, Білорусі й Великій Британії.
  • Країни, громадяни яких прибуватимуть до України, поділили на “червоні” (з гіршою епідеміологічною ситуацією) та “зелені”. 
  • Громадяни, де епідемічна ситуація є гіршою, ніж в Україні, повинні пройти обов’язкову 14-денну обсервацію або самоізоляцію.
Онлайн-карта для подорожей у часи пандемії: куди зможуть поїхати черкащани

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.