Художню галерею та безплатні курси малювання організував пенсіонер на Черкащині

Опубліковано: 27.06.2020
63e6f2fc9aeb4144

Художню галерею створив у Золотоноші та утримує власним коштом військовий пенсіонер Сергій Лобода. За словами чоловіка, разом із його роботами представлені картини місцевих художників-аматорів.

Усе, аби охочі мали змогу познайомитися із творчістю земляків. Вхід у галерею безкоштовний, як і заняття із малювання для дітей.

Десятирічна Мілана Фоменко розповіла, що дізналася про безкоштовні заняття із малювання від своєї двоюрідної сестри. Найбільше, зі слів дівчини, їй подобається малювати тварин та персонажів із казок і мультфільмів.

42a22e1ad0ee9b0d

Дванадцятирічна Юлія, донька Сергія Лободи, вважає, що любов до малювання успадкувала від тата.

Нині Сергій Лобода навчає малювати дітей. За його словами, він не має художньої освіти. Та, малювати, мріяв із дитинства. Втілювати свою мрію почав 2,5 роки тому:

«Я навчаюся, я виходжу на природу, дивлюся, як росте квіточка, тваринка, тобто природа навчає сама, я передаю природу. Чим більше ти будеш малювати і передавати природу, тим краще виходитиме, треба трудитися».

Рік тому, розповів чоловік, у нього з’явилася ідея відкрити у Золотоноші художню галерею. Облаштували її у колишньому приміщенні станції юних техніків. Його, зазначив Сергій Лобода, в оренду за символічну плату здала міська рада.

Відгукнулася на пропозицію жителька Золотоноші Світлана Лістрова. Жінка працює вчителькою географії. Додає: малювання для неї − хобі.

Нині у галереї представлено 5 картин Світлани Лістрової та ще шістьох художників-аматорів із Золотоноші. Решта — роботи Сергія Лободи. Їх тут сотня графічних та намальованих олійними фарбами.

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.