В Умані стартував 4-ий сезон комплексу фонтанів “Перлина кохання”

Опубліковано: 27.06.2020
В Умані стартував 4-ий сезон комплексу фонтанів "Перлина кохання"

27 червня в Умані відкрили сезон фонтанів 2020.

Зокрема, запрацювали такі об’єкти:
світломузичний комплекс фонтанів «Перлина кохання»;
світломузичні пішохідні фонтани на площі Соборності;
фонтани в Центральному парку;
арт-об’єкт «Струмок» на набережній Осташівського ставу.

Сезон фонтанів 2020 у місті Умань ВІДКРИТО

Сезон фонтанів 2020 у місті Умань ВІДКРИТО!Сьогодні для вас запрацювали:➡світломузичний комплекс фонтанів «Перлина кохання»;➡світломузичні пішохідні фонтани на площі Соборності;➡фонтани в Центральному парку;➡арт-об’єкт «Струмок» на набережній Осташівського ставу.Довгоочікуваному запуску фонтанів передувала тривала боротьба. Через те, що міська влада була не здатна вирішити це питання, на прохання уманчан мені та керівнику моєї громадської приймальні в місті Умань Ірині Плетньовій довелось втрутитись у ситуацію. Провели успішні переговори з компанією «Імперія води». Враховуючи пандемію коронавірусу, вона погодилась взяти на себе витрати щодо запуску та утримання фонтанів протягом цього року. Вдячний компанії за таку благодійну ініціативу та кожному, хто долучився до боротьби за відкриття фонтанів.Радий, що спільними зусиллями нам вдалось запустити фонтани та розпочати туристичний сезон в Умані. Сьогодні о 22:00 та щотижня (п`ятниця, субота, неділя) у цей же час для вас будуть демонструватись 4 шоу на водному екрані найбільшого у центральній частині України світломузичного комплексу фонтанів "Перлина кохання".А також запрацює лазерне шоу на площі Соборності та 3D-мапінг шоу в парку "Нова Софіївка".Тепер усі бажаючі можуть відвідувати свої улюблені локації.P.S. Згідно чинного законодавства під час відпочинку біля фонтанів, перегляду лазерного та 3D- мапінг шоу потрібно дотримуватись протиепідемічних норм, у тому числі:- дистанції 1,5 метра;- маскового режиму;- регулярної дезінфекції.. #АнтонЯценко #Україна #Умань #фонтаниУмань #Перлинакохання #пішохідніфонтани #сезонфонтанів2020

Posted by Яценко Антон on Saturday, 27 June 2020

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив народний депутат України Антон Яценко.
Довгоочікуваному запуску фонтанів передувала тривала боротьба. Адже через те, що міська влада була не здатна вирішити це питання, на прохання уманчан Антону Яценку та керівнику його громадської приймальні в місті Умань Ірині Плетньовій довелось втрутитись у ситуацію.

Народному обранцю вдалось провести успішні переговори з компанією «Імперія води».
Враховуючи пандемію коронавірусу, вона погодилась взяти на себе витрати щодо запуску та утримання фонтанів протягом цього року.

Законотворець подякував компанії за таку благодійну ініціативу та кожному, хто долучився до боротьби за відкриття фонтанів.
“Радий, що спільними зусиллями нам вдалось запустити фонтани та розпочати туристичний сезон в Умані“, – прокоментував парламентар.

В Умані стартував 4-ий сезон комплексу фонтанів "Перлина кохання"

Сьогодні о 22:00 та щотижня (п`ятниця, субота, неділя) у цей же час для вас будуть демонструватись 4 шоу на водному екрані найбільшого у центральній частині України світломузичного комплексу фонтанів “Перлина кохання”.

А також запрацює лазерне шоу на площі Соборності та 3D-мапінг шоу в парку “Нова Софіївка”.

Тепер усі бажаючі можуть відвідувати свої улюблені локації.

Згідно чинного законодавства під час відпочинку біля фонтанів, перегляду лазерного та 3D- мапінг шоу потрібно дотримуватись протиепідемічних норм, у тому числі:
дистанції 1,5 метра;
маскового режиму;
регулярної дезінфекції.

Нагадаємо, цього року розпочався четвертий сезон комплексу фонтанів «Перлина кохання». Відкриття фонтанів відбулось 25 червня 2017 року за ініціативи Антона Яценка.

Джерело: Вечірня Умань

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.