Тепер в Умані є свій «Титанік»

Опубліковано: 03.07.2020
Тепер в Умані є свій «Титанік»

На оновленій набережній Осташівського ставу встановлено ще один унікальний арт-об’єкт – легендарний пасажирський лайнер «Титанік».

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив народний депутат України Антон Яценко. Він є ініціатором оновлення набережної Осташівського ставу та встановлення там «Титаніка».

В Умані з'явився «Титанік».На оновленій набережній Осташівського ставу встановлено ще один унікальний арт-об'єкт -…

Posted by Яценко Антон on Thursday, 2 July 2020

Народний обранець зауважив, що корабель у мініатюрі має 8 палуб і навіть так зване «вороняче гніздо» – кабінку, в якій матрос відомого лайнера побачив айсберг.

Прогулюючись набережною, уманчани та гості міста роблять фото на згадку, залишають монети та гривневі купюри в «Титаніку». А також, загадують бажання, аби ще раз повернутись до цього вражаючого місця.

«Радий, що вдалось реалізувати проєкт реконструкції набережної і встановлення корабля «Титанік» та інших арт-об’єктів, які стали окрасами Умані», – прокоментував парламентар.

За словами законотворця, скоро на набережній буде встановлено інші оригінальні кораблі.

Антон Яценко пообіцяв і надалі розвивати місто в туристичному напрямку.

Нагадаємо, відкриття оновленої набережної біля Осташівського ставу відбулось 13 липня 2019 року. Ініціатором оновлення є народний депутат України Антон Яценко.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.