П’ятирічна єрківчанка потребує допомоги

Опубліковано: 05.07.2020
П’ятирічна єрківчанка потребує допомоги

У Іринки Могилевської із Залізнячки лікарі виявили рідкісну форму лейкемії. Дівчинка зараз бореться за життя у Черкаській онколікарні. Вона поскаржилась, що важко ходити. Коли зробили аналізи, з’ясувалось, що в малечі рак. Нині в лікарні біля дівчинки бабуся. Мама, що недавно поїхала на заробітки в Польщу, терміново повернулась. Але до хворої донечки її ще не пускають, має відбути двотижневий карантин. «Тато (працює охоронцем за 2,5 тисячі гривень) – доглядає ще двох братиків та сестричку Іринки. Зараз весь бюджет лікування дівчинки – мізерна пенсія бабусі, – пише у «Фейсбук» черкаська журналістка Вікторія Хамаза. – Хіміотерапевтичними препаратами Іру забезпечує онколікарня. Втім, супроводжувальна терапія – на плечах родини. Залежно від ускладнень та реакцій організму, щодня вона може коштувати від ста гривень до кількох тисяч. Вся надія Іринки – на нас з вами».

П’ятирічна єрківчанка потребує допомоги

Дівчинка, від природи справжня красуня, через прийом хіміопрепаратів почала втрачати волосся. Попереду її чекає довге лікування.

Голова Єрківської ОТГ Леонід Польовий про ситуацію знає. Каже, що на черговій сесії голосуватимуть, щоб виділити матеріальну допомогу.

– До нас із заявою звертався дідусь. Поки що невідомо, за яку суму депутати проголосують, – каже.

П’ятирічна єрківчанка потребує допомоги

Втім, практика показує, що місцева влада найчастіше виділяє 1-2 тисячі гривень.

Реквізити: «ПриватБанк»: 4149 4991 4204 5135 Одержувач: Істранова Людмила Сергієвна (бабуся). Контактний номер: 095 223 80 46

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

 Фото зі сторінки Вікторії ХАМАЗИ

Джерело: Вісті Черкащини

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.