На Уманщині розпочався збір ранніх зернових культур

Опубліковано: 09.07.2020
На Уманщині розпочався збір ранніх зернових культур

Цими днями окремі аграрії Уманщини уже розпочали збір ранніх зернових культур, а з наступного тижня жнивувати почнуть масово. Зокрема, до збору приступило колективне сільськогосподарське підприємство «Родниківка», яке очолює Сергій Войченко.

КСП «Родниківка», яке у свій час було реорганізоване з державного, уже протягом багатьох років є одним із провідних аграрних господарств Уманщини. В його обробітку – біля 2 тис. га землі, спеціалізація – зерновиробництво. В структурі посівних площ зернові культури займають майже 64%. Також підприємство вирощує технічні культури – соняшник і сою.

Є надія, що незважаючи на складні погодні умови осінньої посівної кампанії, будуть отримані достойні врожаї. Власний машино-тракторний парк підприємства готовий до жнив, як і зерноток та складські приміщення готові до прийому нового урожаю.

Цікаво, що на території господарства для працівників облаштований магазин, де можна купити продукти харчування. Власне робочих місць у КСП «Родниківка» – понад 100, при чому більшість із них – постійні, а не сезонні. Це забезпечується тим, що КСП «Родниківка» – одне з небагатьох агроформувань, де зберегли і розвивають тваринництво. Середньорічне поголів’я великої рогатої худоби складає біля 290 голів, свиней – в межах 250 голів.

Джерело: Рідний Край

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.