45 % опіків тіла: 18-річний юнак потребує допомоги (ВІДЕО)

Опубліковано: 15.07.2020
45 % опіків тіла: 18-річний юнак потребує допомоги (ВІДЕО)

Близько 45 % глибоких опіків тіла отримав 18-річний Гліб Бондаренко з Чорнобаївського району, який був на підробітку в Черкасах. В опікове відділення Першої міської лікарні Черкас його доставили у вкрай важкому стані.

– Я так розумію, внаслідок якихось нескоординованих дій загорілося сміття, яке, очевидно, було просякнуте горючою речовиною, швидше за все, розчинником, внаслідок чого він отримав значні опіки тіла. Це кінцівки, тулуб і, частково, дихальні шляхи, — розповів нашому виданню про обставини отримання опіків Володимир Красюк, лікар опікового відділення Першої Черкаської міської лікарні.

45 % опіків тіла: 18-річний юнак потребує допомоги (ВІДЕО)

Попереду на молодого хлопця чекає чимало операцій. Наразі йому вже провели некротомію (розсічення омертвілих ділянок передпліччя, гомілки, щоб відновити кровоток на цих частинах тіла).

– Перш за все ми плануємо видалити всі мертві тканини та покрити післяопераційні рани спеціальним біологічним матеріалом, який робиться із свинячої шкіри. Також він потребує медикаментозного забезпечення — антибіотикотерапія і довгий процес реабілітації, оскільки дуже сильно постраждали ліва верхня і ліва нижня кінцівки, пальці, стопи, — додає медик.

45 % опіків тіла: 18-річний юнак потребує допомоги (ВІДЕО)

За інформацією лікаря, хлопець із багатодітної родини, коштів на лікування немає.

Він потребує інфузійної і трансфузійної терапії, отже, цілком імовірно, що знадобляться плазма і кров (І+) для переливання.

Також медики просять усіх небайдужих і про фінансову  підтримку для хлопця. Наразі кошти (чи необхідні ліки) можна занести в опікове відділення Першої лікарні, оскільки мати Гліба приїде в лікарню лише завтра, 16 липня.

Деталі у нашому відео:

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.