На Черкащині сміттєзвалище перетворили на зону для відпочинку

Опубліковано: 20.07.2020
На Черкащині сміттєзвалище перетворили на зону для відпочинку

Занедбане сміттєзвалище у центрі Тального перетворили на зону відпочинку. Зараз це простора площа, де збирається молодь, діти та дорослі для перегляду кінофільмів і мультфільмів, – пишуть “Вісті Черкащини“.

4-го липня літній кіно-майданчик знову запрацював. Планували його відкриття ще на День молоді – 28 червня. Але у зв’язку з епідемічною ситуацією відкриття довелось відкласти. Зараз це гарна простора площа, де збирається молодь, діти та дорослі для перегляду кінофільмів та мультфільмів. Та ще донедавно це було занедбане сміттєзвалище у самому центрі міста.

Начальниця відділу культури, туризму та питань із діяльності ЗМІ Тальнівської міської ради Любов Старовойтова розповідає, що задля створення кращих умов для відпочинку та дозвілля молоді зробили все, що було у їхніх силах.

– Кошти на реалізацію задуму не були закладені. Стан на території був плачевний. Ми не вірили, що з нього можна щось зробити, але вирішили спробувати. Для початку накидали макет – що хочемо там бачити. Звернулися до в.о. міського голови Василя Сідька та розповіли про свої задуми. Він одразу ж погодився і почав сприяти. Всі разом телефонували куди тільки можна, аби втілити ідею в життя, – згадує Любов Старовойтова. 

Для відновлення майданчика витратили близько 20 тисяч гривень. Територію очистили від чагарників, відремонтували споруду, яка слугує екраном для показу фільмів. Також встановили лавки з м’якими подушками для зручного перегляду кінострічок. Для дотримання карантинних умов їх розташували з відповідною дистанцією.

На Черкащині сміттєзвалище перетворили на зону для відпочинку

-Для подальшого утримання кіномайдачника великих коштів не треба. Оскільки він належить міському центру культури та дозвілля, обслуговують його ті ж працівники,- кажуть у міському відділі культури.

Територія повністю адаптована під проведення культурно-масових заходів. Начальниця відділу культури розповідає про свої подальші задуми та мрії.

– Хочу організовувати саме молодь, почути їхні думки. Щоб усі разом вдосконалювали цей майданчик: хтось вміє гарно розфарбовувати у форматі, в якому хочуть, хтось іще ідею підкине. Будемо разом шукати спонсорів і втілювати мрії. Їм буде цікавіше, коли робитимуть усе самостійно, – розповідає Любов Старовойтова. – Ідей ще багато. Хотіли поставити тенісні столи, закупити настільні ігри, навіть була ідея купити каркасний дитячий басейн, щоб хтось наглядав, а дітки могли там розважатись, але все впирається в кошти.

Після відкриття майданчику минуло лише кілька днів, коли невідомі хулігани пошкодили облаштовані диванчики для глядачів, накидали сміття на території. Працівники культури знову навели там лад. Навіть встановили камеру відеоспостереження, аби наглядати за порядком в зоні відпочинку.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.