На Черкащині хлопець стрибнув з мосту на вагон і отримав 80 % електротермічних опіків

Опубліковано: 22.07.2020
На Черкащині хлопець стрибнув з мосту на вагон і отримав 80 % електротермічних опіків

80 % опіків тіла отримав 17-річний Єгор Свєткін з села Телепине Кам’янського району, який стрибнув з мосту на вагон потяга. Це сталося в районі залізничного вокзалу в місті Сміла.

Як розповів виданню «ВиЧЕрпно» лікар опікового відділення Першої Черкаської міської лікарні Володимир Красюк, хлопець навчається на другому курсі одного із закладів профтехосвіти в місті Сміла, куди вступив після 9-го класу. До них у лікарню потрапив 19 липня о 18.00. Про події того трагічного дня пам’ятає небагато.

– Він стрибнув з мосту в місті Сміла, який проходить через колію, на вагон. Сказав, що хотів стрибнути у воду, а чому стрибнув на вагон сказати не може, нічого не пам’ятає. Його знайшли уже біля колії. «Швидка» його привезла до нас у лікарню, — розповів медик і додав. – Ми підозрюємо, що це міг бути і суїцид, а може просто дурість. У результаті цього падіння він чи то зачепив, чи то поряд проходив високовольтний провід і він отримав електротравму і електротермічні опіки 80 % тіла.

Наразі юнак перебуває у дуже важкому стані.

На допомогу йому чекати немає звідки, адже, за інформацією лікаря, батьки позбавлені батьківських прав, хлопець виховувався в інтернатних закладах.

Завтра на Єгора чекає обширна некротомія та покриття тіла спеціальним біологічним матеріалом.

Також хлопець потребує донорів на кров (IV+) і плазму.

Оскільки ні родичів, ні близьких у юнака немає, лікарі просять усіх небайдужих долучитися і підтримати фінансово Єгора Свєткіна. Звернутися і надати допомогу можна у опікове відділення Першої міської лікарні.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.