Допоможемо меру Умані відновити пам’ять

Опубліковано: 29.07.2020
Допоможемо меру Умані відновити пам'ять

У 2019 році народному депутату України Антону Яценку вдалось добитись виділення державного фінансування на реконструкцію парку з робочою назвою «Хащі». Більшість робіт було виконано та наприкінці 2019 року завершено перший етап реконструкції парку.

Потім будівництво було заморожено через те, що так захотіла мерія.

Про це повідомив Антон Яценко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Антон Яценко: Вірю, що майбутній парк "Хащі" стане ще однією окрасою Умані

У 2019 році мені вдалось добитись виділення державного фінансування на реконструкцію парку з робочою назвою «Хащі». Більшість робіт було виконано та наприкінці 2019 року завершено перший етап реконструкції парку.Потім будівництво було заморожено через те, що так захотіла мерія.Протягом півроку публічно звертався до Уманської міськради щодо завершення робіт з реконструкції парку. Але це питання Цебрій ігнорував.І лише зараз у мера почалась активність, бо скоро вибори.Зауважу, що до цього часу уманська мерія не дала жодної копійки на завершення робіт по реконструкції парку! Немає ніякого рішення про виділення коштів міського бюджету.Зате мер Цебрій продовжує знімати показові відео про те, як він начебто інспектує будівельні роботи в парку. Сьогодні було чергове брехливе відео, у якому він повідомив, що тільки зараз завершується перший етап робіт.Для початку, нехай пан Цебрій покаже офіційні документи, за якими передбачено виділення фінансування з міського бюджету на завершення реконструкції парку.Олександре Володимировичу, ПРИПИНІТЬ БРЕХАТИ ЛЮДЯМ!Звертаюсь до уманчан! 25 жовтня зробіть свій вибір та оберіть гідного керівника міста! Ви на це заслуговуєте.Працюватиму й далі у Ваших інтересах. Вірю, що майбутній парк «Хащі» буде ще однією окрасою містаP.S. Публікую відео, в якому мер Цебрій говорить, що «фінансування на реконструкцію парку «Хащі» добився Яценко» і висловлює за це подяку..#АнтонЯценко #Україна #Умань #оновленняпарку #паркХащі #реконструкціяпарку

Posted by Яценко Антон on Wednesday, 29 July 2020

Протягом півроку він публічно звертався до Уманської міськради щодо завершення робіт з реконструкції парку. Але це питання Цебрій ігнорував.

І лише зараз у мера почалась активність, бо скоро вибори.

Законотворець зауважив, що до цього часу уманська мерія не дала жодної копійки на завершення робіт по реконструкції парку! Немає ніякого рішення про виділення коштів міського бюджету.

Зате мер Цебрій продовжує знімати показові відео про те, як він начебто інспектує будівельні роботи в парку. Сьогодні було чергове брехливе відео, у якому він повідомив, що тільки зараз завершується перший етап робіт.

Для початку, нехай пан Цебрій покаже офіційні документи, за якими передбачено виділення фінансування з міського бюджету на завершення реконструкції парку.

Народний обранець опублікував відео, в якому мер Цебрій говорить, що «фінансування на реконструкцію парку «Хащі» добився Яценко» і висловлює за це подяку.

«Олександре Володимировичу, ПРИПИНІТЬ БРЕХАТИ ЛЮДЯМ!» – прокоментував парламентар.

Народний депутат звернувся до уманчан, щоб 25 жовтня вони зробили свій вибір та обрала гідного керівника міста! Бо уманчани на це заслуговують.

Він пообіцяв працювати й надалі в інтересах жителів Умані.

«Вірю, що майбутній парк «Хащі» буде ще однією окрасою міста», – підсумував законотворець.

Нагадаємо, парламентар неодноразово звертався до мера Умані стосовно завершення робіт у парку “Хащі”, але мер ігнорував ці звернення. Тому парк досі знаходиться в такому ж стані.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.