Як черкащанам обрати рюкзак для походу?

Опубліковано: 30.07.2020
Снимокрп

Пандемія вносить корективи в планування відпустки, тому багато жителів Черкащини змушені відмовитися від турів Європою та відпочинку у спекотних країнах. Натомість внутрішній туризм стає більш популярним, і багато людей обирає відпочинок у рідному регіоні. Але якщо ви зібрались у похід, то повинні мати деяке спорядження, наприклад, якісний рюкзак. Про те, як правильно вибрати туристичні рюкзаки, ми й поговоримо.

Критерії вибору

Треба розуміти, що універсального рюкзака не існує, тому йти в похід із повсякденною моделлю буде великою помилкою. Критерії вибору туристичного рюкзака включають в себе такі пункти:

  • об’єм;
  • конструкція;
  • матеріали;
  • бренд та ціна.

Розглянемо кожен пункт детальніше. Що стосується об’єму, то місткість похідних сумок вимірюється в літрах. Вибір слід робити, зважаючи на тривалість подорожі. Наприклад, для денної вилазки вам буде достатньо невеликого рюкзака об’ємом у 50 літрів. Якщо ви збираєтесь йти у похід на декілька днів, то чоловікам підійде спорядження до 100 літрів, жінкам – від 40 до 70 літрів.

Сучасні моделі заплічних мішків мають схожу конструкцію, тому слід звертати увагу на такі критерії, як регулювання спинки по зросту та наявність поясного ременя. Наявність у спинці вставок з легкого металу дозволить коректно розподілити вагу, знявши її з хребта.

Звертайте увагу на матеріали, які використовуються при виготовленні товару. Зовнішня тканина повинна бути міцною, матеріал на спинці має дихати, а лямки якісних рюкзаків роблять м’якими та широкими, щоб вони не впивалися у плечі. Якість фурнітури також має значення: ви ж не хочете опинитись серед лісу з розірваним зіпером?

Віддавайте перевагу моделям надійних брендів, які спеціалізуються на виготовленні туристичного спорядження. В даному випадку експерименти вам ні до чого.

Щоб активний відпочинок в умовах дикої природи залишив тільки приємні спогади, слід ретельно підготуватися до походу. Обирайте рюкзаки, враховуючи всі вищеназвані нюанси, та не забувайте, що надмірна економія на туристичному спорядженні може обернутися непередбачуваними ситуаціями у найскладніший момент.

*на правах реклами

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.