На Черкащині люди “відвойовують” у орендаря ставок

Опубліковано: 30.07.2020

“Війна” за ставок розгорнулася у Василькові на Шполянщині. Там орендар забороняє місцевим ловити рибу, ламає вудки й погрожує фізичною розправою, про це розповів Суспільному житель села Олександр Кривуля.

Сварки і бійки за право порибалити, за словами жителя села Сергія Фуркала, тривають шість років. Сам орендар це заперечує і каже: у ставку розводить рибу для продажу, а люди, якщо хочуть тут порибалити, мають заплатити. Із людей із інвалідністю, учасників АТО й дітей до 16-ти оплату не братимуть.

На Черкащині люди “відвойовують” у орендаря ставок


Зі слів представника орендаря Станіслава Ветушко, люди зможуть ловити аборигенну рибу у певній частині ставка. Але через те, що це місце заросло вербами, рибалити там незручно. Селяни важають – треба розірвати договір і повернути ставок у власність громади.

Розірвати договір, за словами голови села Івана Дубини, не можна, оскільки для цього немає підстав – усі документи орендаря у порядку.

“Рішення про розірвання договору в односторонньому порядку може прийняти сесія, але таке рішення може мати негативні наслідки. Якщо суд винесе рішення на користь орендаря, то це будуть великі втрати для сільського бюджету”, – пояснив Іван Дубина

Рішення про те, як користуватися ставком, досі не ухвалили.

Джерело: Рідний Край

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.