На Уманщині жорстоко вбили молоду жінку

Опубліковано: 31.07.2020
На Уманщині жорстоко вбили молоду жінку

У селі Томашівка на Уманщині 30-річний чоловік забив ногами до смерті свою 27-річну співмешканку. Трагедія сталася 25 липня на очах у людей. Чоловік лупцював свою жертву, поки випадкові свідки не вступилися за неї. Односельцям вбивця пояснив, що так її виховує. Пославшись на нібито її сп’яніння, попросив допомогти її донести додому.

– Я саме порався вдома, коли почув якісь удари, – розповідає місцевий житель Микола Онуфрійович. – Вискочив до нього. Кажу: «Що ти оце робиш?». Відповів, що вона п’яна. Вийшов ще один сусід і відігнали його. А тоді знову прийшов і попросив її додому завести. Живуть через одну хату від мене. Взяли її попід руки і повели. Дівчина щось намагалася говорити. Якби навіть дійсно була п’яною, то нащо бити.

Завівши додому, зловмисник продовжив бити дівчину. Затягнув у ванну й намагався повернути її у свідомість. Там вона й померла. Тіло знайшла інша сусідка.

– Мені зателефонувала його мати, – згадує Валентина Корінна.  – Попросила піти подивитися, бо там нежива Оксана. Перевірити, чи це правда. Я прийшла й побачила її мертвою у душовій. Спочатку не було зрозуміло, чи була побита. Вона сиділа й волосся їй закривало обличчя. Коли приїхали медики й поклали її на диван, аж тоді побачила побої.

Співмешканець вбитої після скоєного намагався втекти. Правоохоронці знайшли його у полі.

– Встановлено, що співмешканець потерпілої під час сварки наніс їй удари по голові, – коментує начальник сектору реагування патрульної поліції Уманського РВ Валентина Хількевич-Немировська. – Від цього вона померла. Відомості внесені до Єдиного реєстру за ознаками статті 121 частини 2 Кримінального кодексу.

30 липня підозрюваному обрали міру запобіжного заходу. Суд відпустив його додому під цілодобовий арешт. Через це люди в селі тепер нажахані. Побоюються, що чоловік може уникнути покарання. 

– Страшно тепер за себе і за дітей, – каже одна із сусідок підозрюваного. Називатися не хоче. – Якщо він таке зробив, то де гарантія, що не зробить знову. Всі люди теж шоковані. Навіть хотіли їхати на суд. Мабуть, побоялися. Може уникнути відповідальності. Мама його витягує завжди з усіх проблем. А вона сирота. Поховали її поспішно. В суботу убили, а в неділю вже й поховали.

Про молоду жінку в селі мало знають. Кажуть, була закритою від усіх. Із підозрюваним почала жити 3 місяці тому. Приїхала з іншої області. Іноді разом їздили до Києва на заробітки. Вдома часто випивали.

Із можливим убивцею поспілкуватися не вдалося. Його адвокат не захотіла, аби журналістів впустили на судове засідання. Мати також від коментарів відмовилася.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.