У селі на Черкащині відкрили нове джерело мінеральної води (відео)

Опубліковано: 02.08.2020
У селі на Черкащині відкрили нове джерело мінеральної води (відео)

Всього кілька місяців тому у с. Глибочок відкрили ще одне джерело цілющої води, а стежку, що веде до нього, вже встигли протоптати, як за роки. Нагадаємо, у селі вже є 2 джерела – «живої» та «мертвої» води, вони входять до переліку об’єктів природно-заповідного фонду Черкащини. Пишуть “Вісті Черкащини“.

Б’є вода з-під каменя над річкою. З дому питну воду можна не брати, бо джерельну, що збирається у спеціальному резервуарі, можна пити сміливо.

– Микола Хавронюк, наш місцевий підприємець, возив її на аналіз, рівень PH – 8,3%, – каже Василь Мельник, сільський голова. – Ця вода прирівняна до чисто природньої мінеральної води цілющої. Кажуть, якщо пити її, на рак не захворієш.

Прохолодна кришталева вода смакує чудово, є ківш, щоб зачерпнути. У резервуар не потрапить сміття – джерело під невеликим дахом.

Неподалік Микола Леонтійович разом із працівниками СФГ «Промінь» облаштували зону відпочинку – звели над водою 2-поверхову дерев’яну споруду зі столиками, лавками, що нагадує велику альтанку чи то будинок. Дістатися сюди можна по греблі, що розділяє штучні ставочки. Є кладка та «тарзанка», мангал, мішки для сміття. У сільраді кажуть, що доступ сюди мають і туристи, варто тільки попередньо домовитись.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.