Сьогоднішня ніч у Черкасах була найхолоднішою за останні 60 років

Опубліковано: 03.08.2020
pogoda

Черкащина ж на вихідних дещо відпочила від спеки. Денні максимуми не перевищували 22-25º, а сьогоднішня ніч у Черкасах видалася найхолоднішою з 1962 року – зафіксовано лише +8º.

Липень 2020 року на Черкащині виявився теплим та зі значним недобором опадів, і став одним із найсухіших за останніх 20 років. Як наслідок – сільськогосподарським культурам не вистачає вологи для розвитку, а на тестових полях у Чигиринському районі агрометеорологи фіксують у метровому шарі грунту під кукурудзою лише 18 мм вологи, що є найнижчим показником за останні 30 років спостережень. До того ж, зберігаються несприятливі умови для підготовки до сівби озимого ріпаку, оптимальні строки посіву якого припадають на другу половину серпня.

На цьому тижні домінуватиме антициклон із заходу, який поступово змінять північні течії на південно-східні, на Черкащині знову сухо та спекотно.

Розпочнеться тиждень з температури повітря вночі 10-15º, вдень 22-27º. Проте щодня на 2-3° температура буде підвищуватися і на кінець тижня прогнозуємо вночі 15-20º, вдень спекотні 28-33º. В окремих пунктах області можливі рекорди денних максимумів.

Про це інформує Черкаський обласний гідрометцентр

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.