Сергій Труш зловив комету у Водяниках на Звенигородщині

Опубліковано: 04.08.2020
Сергій Труш зловив комету у Водяниках на Звенигородщині

Велике щастя для художника потрапити в потрібний час у потрібне місце. А ще більше – для фотографа.

Фотограф Сергій Труш родом із Севастополя. У Криму прожив 24 роки. Після анексії півострова переїхав до Одеси, а батьки – у Звенигородку. Тут живуть також його бабуся з дідусем. «Я провів у Звенигородці частину свого життя. Звідси моя мати. Тож із цим містом мене пов’язує багато спогадів», ─ каже.

Сергій любить Звенигородщину і захоплено про неї розповідає: «Часто сюди приїжджаю, краєвиди мене просто надихають. Знімаю, що мене торкає. Звісно, також бажаю зберегти пам’ять та ту красу, що нас оточує, аби більше людей цінувало, що в нас є. Знімаю як на камеру, так і на телефон. Уночі тільки на камеру».

Сергій Труш зловив комету у Водяниках на Звенигородщині

Чоловік захоплюється мандрами та дослідженнями цікавих місць в Україні, хоче аби весь світ дізнався, які в нас дивовижні краї, пейзажі.

Цього разу, коли Сергій приїхав до родини, йому пощастило не лише увіковічнити незабутнє літо, місцеву природу, а й нечасту гостю – комету Neowise, що наближається до Землі, як кажуть астрономи, з періодичністю раз у 6800 років. Найяскравішою вона була у ніч з 22 по 23 липня. Це природнє диво в небі України спостерігали до початку серпня.

Сергій Труш зловив комету у Водяниках на Звенигородщині

Отже, насолоджуйтесь світлинами майстра і не забувайте: це все Звенигородщина, Тікич, рідні краї…

Ознайомитись ширше із доробком фотографа (не лише пейзажами) можна на його особистій сторінці у «Фейсбук» (Sergey Trush).

Фото до статті зі сторінки (Sergey Trush).

Джерело: Вісті Черкащини

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.