Уроки брехні від мера Умані, або Як наживатись на чужих заслугах?

Опубліковано: 11.08.2020
Уроки брехні від мера Умані, або Як наживатись на чужих заслугах?

Днями на своїй сторінці у Facebook мер Умані Олександр Цебрій написав пост про те, що забезпечив Уманський пологовий будинок необхідним медичним обладнанням.

У його переліку апарат ультразвукової діагностики Voluson P8, транспортний респіратор для новонароджених BR-100, інкубатор (кювез) для новонароджених. А також опублікував фото з багатофункціональним ліжком та тумбою.

На ситуацію відреагував народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці Facebook.

Чергова брехня від діючого мера Умані Олександра Цебрія.Днями на своїй сторінці у Facebook він написав пост про те, що…

Posted by Яценко Антон on Tuesday, 11 August 2020

Він вніс ясність у це питання для того, щоб уманчани знали правду.

Парламентар повідомив, що у вересні 2017 року сучасний апарат ультразвукової діагностики Voluson P8 було передано у жіночу консультацію Уманського пологового будинку.

Це стало можливим завдяки тому, що йому вдалось добитись виділення коштів з державного бюджету на реалізацію проєктів реконструкції площі Соборності, будівництво гідроспоруди та облаштування набережної біля Осташівського ставу та багатьох інших.

Таким чином, кошти міського бюджету вдалось зекономити. Завдяки цьому Уманська міська рада придбала апарат ультразвукової діагностики.

Депутат Уманської міської ради та керівник громадської приймальні народного депутата Антона Яценка у місті Умань Ірина Плетньова наполягала на цьому питанні під час прийняття міського бюджету.

Уроки брехні від мера Умані, або Як наживатись на чужих заслугах?

Окрім того, наприкінці 2017 року їхня команда забезпечила пологовий будинок:

– транспортним респіратором для новонароджених BR-100;

– інкубатором (кювезом) для новонароджених.

Радий, що Уманський пологовий будинок забезпечено новим медичним обладнанням

Posted by Anton Yatsenko on Monday, 12 February 2018

А на початку 2019 року 20 багатофункціональних ліжок з матрацами та 17 тумб було передано на медзаклад  у рамках співпраці Антона Яценка з Благодійним фондом «Сучасне село та місто».

«Олександре Володимировичу, припиніть нарешті брехати та приписувати собі заслуги інших! Краще закупіть на лікарні нові меблі та обладнання за рахунок премій, які були нараховані Вам та Вашим заступникам і секретарям у розмірі майже 1,5 млн грн» – прокоментував народний обранець.

Також законотворець написав, що наразі через свої політичні амбіції Цебрій заборонив керівництву Уманського пологового будинку приймати 10 багатофункціональних ліжок з матрацами та 10 тумб, які Антон Яценко разом з Благодійним фондом «Сучасне село та місто» хотіли передати на медзаклад.

Нагадаємо, мер Умані Олександр Цебрій виплатив собі та своїм заступникам премії на майже 1,5 млн грн за так звані високі досягнення у праці та виконання особливо важливої роботи.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.