Мер Умані Цебрій ЗНОВУ вкрав понад 10 об’єктів комунальної власності міста

Опубліковано: 13.08.2020
Мер Умані Цебрій ЗНОВУ вкрав понад 10 об'єктів комунальної власності міста
Мер Умані Цебрій ЗНОВУ вкрав понад 10 об'єктів комунальної власності міста

31 липня на сесії Уманської міської ради було прийнято рішення щодо приватизації об’єктів комунальної власності Умані. Як завжди, все отримали люди з близького оточення Цебрія.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написала депутат Уманської міської ради, лідер опозиції, керівник громадської приймальні народного депутата України Антона Яценка в місті Умань Ірина Плетньова.

Міський бюджет Умані вкотре втратив понад 20 млн грн через чергову оборудку мера Цебрія і його команди.31 липня на…

Posted by Ірина Плетньова on Thursday, 13 August 2020

Вона повідомила, що Цебрій разом з своїм першим заступником Сергієм Клочком та секретарем Уманської міської ради Людмила Кирилюк організували та реалізували чергову шахрайську схему – продаж комунального майна за заниженою вартістю.

Зокрема, схема від мерії виглядає так:

1. Дають в оренду «своїм людям» приміщення на невеликий термін.

2. Надають дозвіл для проведення невід’ємних поліпшень.

3. Після нібито проведення поліпшень орендарі замовляють оцінку приміщення. Зазначу, що орендарі НЕ використовували орендовані приміщення для здійснення будь-якої господарської діяльності, як це було передбачено.

4. Працівники мерії за дорученням мера готують відповідні проекти рішень про включення об’єктів нерухомості до Переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Умань, що підлягають приватизації цього року та рішень про приватизацію зазначених об’єктів.

5. Проекти цих рішень безперешкодно проходять профільні комісії, оскільки все давно домовлено.

6. Орендарі викупляють орендовані приміщення за заниженою вартістю.

7. Всі залишаються задоволеними, оскільки вдалось провернути чергову аферу і вийти сухими з води.

Цього разу завдяки схемі Цебрія було викуплено 10 приміщень за такими адресами:

– вул. Шолом Алейхема, 30

– вул. Східна, 9

– вул. Східна, 7

– вул. Грушевського, 12

– вул. Грушевського, 27

– вул. Європейська, 62

– вул. Садова, 30

– вул. Успенська, 186

– вул. Небесної Сотні, 22

– вул. Мономаха, 19

Таким чином, згідно з рішенням Уманської ради, власниками об’єктів стали:

– директор ТОВ «Екоклінер» Кучеренко Станіслав Володимирович, який є однокласником та бізнес-партнером Цебрія заволодів комплексом нежитлових будівель і споруд по вул. Шолом Алейхема, 30.

– власником приміщень за адресою: вул. Східна, 7 і вул. Східна, 9 став близький друг Цебрія, директор ТОВ «Сніговик-Умань» Поліщук Сергій Степанович.

– будівлю гаражу за адресою: вул. Грушевського, 12 придбав бізнес-партнер Цебрія та Клочка Поліщук Микола Парфентійович.

– будівлю гаражу за адресою: вул. Грушевського, 27 придбав депутат Уманської міської ради, бізнес-партнер Цебрія та Клочка, директор ПП «Владарт» Степанський В’ячеслав Володимирович.

Вона додала, що в матеріалах, які були опубліковані на офіційному сайті Уманської міської ради та роздані депутатам для ознайомлення, відсутня інформація стосовно вартості вказаних об’єктів. Це невигідно діючій владі, оскільки продаж здійснювався за заниженою вартістю, а всі кошти пішли в кишеню мера Умані і його банди.

Ірину Плетньову, як депутата Уманської міської ради та лідера опозиції, обурює таке ставлення мера Умані до міста та його жителів.

Адже він всіх умисно обманює і наживається на уманчанах!

«Олександре Володимировичу, якщо все так прозоро і чесно, то скільки міський бюджет отримав з продажу комунального майна?» – прокоментувала депутат міської ради.

Адже ці кошти можна було б спрямувати на розвиток міста, зокрема на ремонт лікарень, дитсадків та шкіл.

«Разом з народним депутатом України Антоном Яценком будемо боротися з цією злочинною бандою!» – додала Ірина Плетньова.

Нагадаємо, раніше мер Умані Олександр Цебрій разом з першим заступником Сергієм Клочком вкрали насосну станцію, яка знаходиться біля нещодавно відкритого парку «Нова Софіївка» за адресою: вулиця Потоцького, 22а.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.