Кращим спортсменом у липні на Черкащині став Іван Тищенко

Опубліковано: 16.08.2020
Кращим спортсменом у липні на Черкащині став Іван Тищенко

Відділення НОК України в Черкаській області відновило процедуру відзначення кращого спортсмена місяця на Черкащині

Упродовж квітня-червня у зв’язку з карантином спортивні змагання як в Україні, так і світі були перенесені або відмінені. Спортсмени не мали можливості виступати та виборювати нагороди.

Першим видом спорту, що повернувся до активної фази в Україні після карантинної паузи, став триатлон: чемпіонат України відбувся на початку липня. Пізніше до триатлоністів приєдналися представники веслувального та велосипедного спорту. Тож у липні черкаські спортсмени вже мали можливість позмагатися із суперниками та здобути бажані медалі. На звання кращого спортсмена місяця цього разу претендували веслувальники Іван Тищенко, Дмитро Краснюк, Андрій Сазонов, триатлоністка Дар’я Бережна та дві команди області з триатлону та велоспорту.

Переможцем липня експертна комісія визначила Івана Тищенка.

Майстер спорту України Іван Тищенко виборов «золото» чемпіонату України серед молоді до 23 років з академічного веслування, що приймало місто Дніпро 20-23 липня. Перше місце в цих командних змаганнях він здобув у четвірці. Завдяки перемозі Іван Тищенко потрапив до складу національної збірної і в складі цієї четвірки представлятиме Україну на чемпіонаті Європи. Його тренер – Михайло Гуленко.

Майстри спорту України Дмитро Краснюк та Андрій Сазонов здобули по дві нагороди чемпіонату України серед молоді до 23 років з академічного веслування. Спортсмени вибороли друге місце у двійці та третє місце у четвірці. Тренує їх Михайло Гуленко.

Майстер спорту України Дар’я Бережна виборола особисту «бронзу» чемпіонату України з триатлону за спринтерською дистанцією серед юніорок. Відбулися змагання в Сухолуччі на Київщині 4-6 липня. Тренує спортсменку Костянтин Федоров.

Команда Черкаської області у складі Костянтина Рибарука, Віталія Новаковського, Андрія Підкуйка та Ростислава Царана посіла третю сходинку відкритого чемпіонату України в олімпійських видах програми з велоспорту, що приймала Біла Церква 17 липня.

Також у липні команда Черкаської області з триатлону виборола «срібну» нагороду чемпіонату України з триатлону в естафетах-мікст серед юніорів, що відбувся в Черкасах.

Олімпійський осередок Черкащини відзначить кращого спортсмена липня Івана Тищенка та тренера Михайла Гуленка почесною відзнакою та грошовою винагородою.

У серпні вже відбулася низка змагань, у планах – ще декілька чемпіонатів. Черкаські спортсмени на них продемонстрували високий рівень підготовки і вже вибороли низку нагород. За звання кращого у серпні змагатимуться більше спортсменів, тож комісії буде ще складніше визначати переможців.

За інформацією відділення Національного олімпійського комітету Черкаської області

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.