Мішок для рейтингу або як Цебрій відлежував боки під офісом Президента

Опубліковано: 19.08.2020

Олександр Володимирович Цебрій аферист у всьому.


Коли Цебрій розмістив палатку під Офісом Президента України, вже було відомо, що Кабмін заборонив паломникам-хасидам їхати в Умань для святкування Рош-га-Шана у вересні цього року.


Цьому сприяла низка подій.

Звернення писали голова Черкаської облдержадміністрації Роман Боднар, мер Черкас Анатолій Бондаренко, депутати Уманської міської ради і, перш за все, уманчани.


Народний депутат Антон Яценко неодноразово звертався до президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, міністра закордонних справ Дмитра Кулеби, міністра охорони здоров’я України Максима Степанова, голови Черкаської обласної державної адміністрації Романа Боднаря щодо заборони приїзду паломників-хасидів для святкування Рош-га-Шана в Умані.


На пленарному засіданні Верховної Ради України парламентар звертався до Прем`єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Звернення до Прем’єр-міністра України щодо заборони проведення Рош-га-Шана в Умані цього року


Крім того, була позиція Міністерства охорони здоров’я України та багато інших звернень.
Зауважимо, що рішення про заборону в’їзду паломникам-хасидам в місто Умань, приймає не Володимир Зеленський, а Кабінет Міністрів України.


Виходячи з фактів, дуже цікаво спостерігати за Олександром Цебрієм. Він як завжди не упускає можливості пропіаритись задля порятунку своєї кандидатури перед виборами. Він чудово знає, що його низькі рейтинги, ще більш стрімко падають.


Олександр Цебрій звик до того, що можна просто розповідати казки, розкрадати комунальне майно міста чи приписувати собі чужу роботу, але не звик, що потрібно діяти в інтересах свого міста та уманчан.


Мер Цебрій переслідує лише один інтерес – власне збагачення. Йому не просто байдуже на місто, він свідомо робить все, щоб знищити Умань.


25 жовтня зробіть свій вибір та оберіть гідного керівника міста! Ви на це заслуговуєте.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.