У Катеринополі кредитний скандал

Опубліковано: 19.08.2020
У Катеринополі кредитний скандал

63-річна Марія Мандрика з Катеринополя опинилась у центрі кредитного скандалу. Жінка скаржиться, що кілька днів поспіль її тероризували невідомі кредитори з Києва, вимагаючи погасити борги, яких ні вона, ні члени її родини ніколи не брали.

«Я вже кілька днів на заспокійливих, — каже пані Марія, — телефонували з різних номерів і вимагали, аби ми повернули якісь гроші. То одну суму називають, то іншу. То 20 тисяч гривень, то 40. Потім пропонували, що, коли вернемо 5 тисяч, то півтори нам спишуть, інакше ростиме пеня. Кому? Що вертати? Адже ні я, ні моя сім’я жодних сумнівних кредитів не брали. На чоловіку є один кредит, який ми незабаром погасимо. Наші офіційні кредитори до нас претензій не мають. (Поручителем у чоловіка виступаю я сама). Ці ж обдзвонили пів Катеринополя, повідомивши знайомим і навіть не дуже знайомим нам людям, що ми (буцімто, я та син) взяли кошти під їхню поруку. Людям погрожували: кому хребет зламати, кому хату спалити і т. д. Тепер односельці проти нас ополчились. Уже осіб 15 приходили з вимогою, аби ми не вплутували їх у свої справи. Кожен показує на телефон і вимагає: «Скажи їм, що я тут ні до чого». А ми до чого? Ми такі самі жертви, як і вони. Тому прошу, аби всі, причетні до цього скандалу, йшли в поліцію та писали заяви. Ми найбільше зацікавлені, щоб цих телефонних кредиторів знайшли. Навіщо мені такий поголос? Хтось спокійно реагує на ситуацію, розуміючи, що це аферисти, інші – сердяться, голову відвертають».

Жінка розповідає, що навіть їздила в Київ, за адресою, названою телефонними кредиторами, але нічого там не знайшла. «Кияни дивувалися, — каже, — що я в байки шарлатанів повірила». Зі слів пані Марії, схожа ситуація була у Вікниному на Катеринопільщині й тривала доти, доки не втрутилася поліція.

У даному випадку дзвінки теж припинилися після повідомлення в органи місцевого правопорядку.

У місцевій поліції ситуацію коментують коротко. «Є звернення від жителів Катеринополя,— каже начальник відділення Олександр Колос, —з приводу того, що їх вказано в кредитному договорі як поручителів. Цей договір, нібито оформляв Віталій Мандрика. Проводиться перевірка».

Джерело: Вісті Черкащини

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.