31-річна мешканка Тального потребує допомоги небайдужих у боротьбі з раком

Опубліковано: 20.08.2020
31-річна мешканка Тального потребує допомоги небайдужих у боротьбі з раком

Хвороба підступна, приходить зненацька і не питає багатий ти чи бідний, сильний чи слабкий. Ніхто не застрахований від лиха. Саме так і сталося у тальнівчанки Маргарити Григорян, яка працювала перукарем у місті, жила та раділа кожному дню, виховувала двох синів, допоки її життя не змінилось в одну мить. Лікарі поставили їй страшний діагноз – рак молочної залози ІІ стадії.

Пів року тому я погано себе почувала, без причини піднімалась температура. Вирішила перевіритись у лікаря. Виявили папілому у лівій молочній залозі. Довго чекати не стали та зробили термінову операцію. Стан здоров’я покращився, думала, що хвороба позаду. Та на останній перевірці у мене виявили злоякісну пухлину та підтвердили онкологічне захворювання. Зараз проходжу курс хіміотерапії, який буде тривати близько 4-ьох місяців у 8 етапів. Потім операція, але на цьому боротьба із недугою не закінчиться. Адже після оперативного втручання треба ще пройти тривалий курс лікування, – розповідає Григорян.

Довгий і тяжкий шлях до одужання жінка розпочала у столичній клініці «Верум Експерт». Лікування дороговартісне – один курс хіміотерапії коштує близько 10 тисяч гривень, ліки після процедури близько 4 тисяч гривень. А ще операція і обстеження, на які теж треба немалих коштів.

Тож всі рідні та друзі звертаються до усіх небайдужих із проханням допомогти подолати цю страшну недугу Маргариті Григорян.

«Вірю у вашу підтримку, тож звертаюсь до вас за допомогою. Хочу від усього серця подякувати усім хто вже проявив свою небайдужість. Дякую, що не залишаєте на один з бідою. Дякую за кошти, які надходять. Вірю, що все буде добре, попереду нелегкий шлях. Маргоша сильна, з нашою поміччю справиться», – пише сестра Марина у Фейсбуці.

Давайте допоможемо молодій жінці здолати цю хворобу!

Номер картки ПриватБанку 4731219115852216 – Маргарита Григорян.

Джерело: вісті Черкащини

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.