“Хотів помститися”: черкащанин повідомив поліції про неправдивий вибух (відео)

Опубліковано: 27.08.2020
“Хотів помститися”: черкащанин повідомив поліції про неправдивий вибух (відео)
фото тематичне

Поліція затримала жителя Лисянки, який надав неправдиву інформацію про вибух. Свої дії чоловік пояснив бажанням помститися коханій. 

Чоловік зателефонував вночі 26 серпня на спеціальну лінію “102” й розповів оператору про те, що його знайома перевозить пластид із Київської до Рівненської області та Волині і невдовзі мають статися вибухи.

Як з’ясували правоохоронці, що до поліції телефонував 50-річний житель Лисянки. Він перебував у стані алкогольного сп’яніння.
Свої дії він пояснив тим, що чотири місяці тому посварився зі своєю коханою, а коли випив зайвого, згадав старі образи й вирішив помститися жінці, створивши їй проблеми з поліцією.

Нині за цим фак­том від­кри­то кри­мі­наль­не про­вад­ження за ч. 1 ст.259 Кри­мі­наль­но­го ко­дек­су Ук­ра­їни — за­ві­до­мо неп­равди­ве по­ві­дом­лення про заг­ро­зу без­пе­ці гро­ма­дян, зни­щен­ня чи пош­коджен­ня об’єк­тів влас­ності. Чоловіку оголошено про підозру. Раніше він вже був судимий.

За вчинене чоловіку загрожує від­по­ві­даль­ність у виг­ля­ді поз­бавлен­ня во­лі терміном від двох до шес­ти ро­ків.https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fcherkasypolice%2Fvideos%2F2618171111778983%2F&show_text=0&width=560

За інформацією пресслужби Поліції Черкаської області

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.