Під Уманською міськрадою організували коридор ганьби для мера Цебрія

Опубліковано: 28.08.2020

Під стінами Уманської міської ради зробили коридор ганьби з багатофункціональних ліжок для діючого міського голови Олександра Цебрія. 

Причиною акції стала відмова очільника Умані прийняти нові ліжка, матраци та тумби в Уманську міську лікарню та Уманський пологовий будинок.

37 сучасних багатофункціональних ліжок, які дозволяють лікарям змінювати положення тіла пацієнта, 31 матрац та 37 тумб мали отримати медичні заклади завдяки співпраці народного депутата України Антона Яценка, керівниці його приймальні в Умані, депутатки міськради і кандидатки у мери Умані Ірини Плетньової від партії “За майбутнє” та благодійного фонду “Сучасне село та місто”.

Під Уманською міськрадою організували коридор ганьби для мера Цебрія

Хоча навесні Уманська міська лікарня отримала 29 багатофункціональних ліжок, та 31 матрац, а Уманський пологовий будинок — 32 багатофункціональних ліжка та 37 матраців, наразі приймати нову партію допомоги відмовились.

Під Уманською міськрадою організували коридор ганьби для мера Цебрія

Помічники Антона Яценка поспілкувалися з головним лікарем пологового будинку Олегом Семендою. Головний лікар заявив, що передача дороговартісної гуманітарної допомоги повинна бути лише з дозволу міської влади.

“Власником підприємства є Уманська міська рада і міський голова. Тому вся благодійна допомога, особливо дороговартісна, яка збільшить баланс і вартість нашого підприємства, повинна бути отримана з дозволу міської влади і власника”, – прокоментував головний лікар пологового будинку.

#ГАНЬБАУМАНСЬКІЙМЕРІЇОлександр Цебрій ЗАБОРОНИВ Уманській міській лікарні та Уманському пологовому будинку приймати…

Posted by Яценко Антон on Friday, 28 August 2020

До голови приймальні Яценка Ірини Плетньової за наказом мера Олександра Цебрія вийшла секретарка Уманської міської ради Людмила Кирилюк.

Чиновниця цинічно запропонувала місцевій депутатці відвезти ліжка, які стоять під мерією, у Христинівку.

#ГАНЬБАУМАНСЬКІЙМЕРІЇМіська Рада прокинулась, та не зовсім!Тільки що до керівниці моєю приймальнею в Умані Ірини…

Posted by Яценко Антон on Friday, 28 August 2020

До обурених людей вийшов і народний депутат України Антон Яценко, який звернувся до мера Умані Олександра Цебрія з вимогою дати дозвіл на отримання ще однієї партії допомоги лікарні і пологовому будинку.

“Цинічний і аморальний вчинок мера міста Цебрія – ніщо інше, як реалізація його політичних амбіцій. Це вже не перша партія устаткування для медзакладів, яку ми передаємо в Умань. Раніше і лікарня, і пологовий будинок вже отримували ліжка, матраци та тумби, а тепер з’явилась якась заборона!”,- обурився народний депутат, – “Подивіться на оце старе понівичене ліжко! Його взяли з уманської міської лікарні, на таких ліжках зараз проходять реабілітацію післяопераційні пацієнти та важкохворі люді! Як це назвати? – цинізм чистої води! Пане Олександр, ви у Бога вірите? Навіщо знущаєтесь над хворими людьми?”.

Під Уманською міськрадою організували коридор ганьби для мера Цебрія

Депутатка уманської міськради та керівниця приймалнею Яценка Ірина Плетньова звернулась до людей і пообіцяла, що ліжка стоятимуть на площі і надалі:

“Ми офіційно звернулись до медичних закладів, в які збирались передати устаткування, та, на жаль нам відмовили. Де ще можна побачити таке жорстоке відношення до хворих людей? Тільки в уманський мерії! Головний лікар пологового будинку не скриваючи сказав про заборону приймати ліжка, матраци та тумби від благодійного фонду”.

Під Уманською міськрадою організували коридор ганьби для мера Цебрія

Осторонь проблеми не залишився і мер Черкас Анатолій Бондаренко. У телефонній розмові з Яценком він щиро здивувався тому, що мер забороняє приймати устаткування у лікарні, і запропонував забрати його у Черкаську обласну лікарню, якщо уманській лікарні і пологовому будинку вони не потрібні.

#ГАНЬБАУМАНСЬКІЙМЕРІЇНа зв‘язку мер Черкас Анатолій Бондаренко.Підтримує та каже, що залюбки прийме ліжка у Черкаську…

Posted by Яценко Антон on Friday, 28 August 2020

“Коридор ганьби для мера Умані стоятиме, доки мер Цебрій не дасть дозвіл передати ліжка, матраци та тумби туди, де вони давно мали б стояти – у медичні заклади! Час іде, а важкохворі пацієнти досі лежать на старих ліжках”, – додав народний депутат України Антон Яценко.

Зазначимо, що наразі у поліцію була подана заява про вчинення кримінального правопорушення Олександром Цебрієм за фактом незаконних вказівок лікарям уманського пологового будинку і уманської міської лікарні не приймати гуманітарну допомогу.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.