У Каневі зі скандалом затримали клієнтів супермаркету

Опубліковано: 28.08.2020
У Каневі зі скандалом затримали клієнтів супермаркету

У Каневі поліція жорстко затримала клієнтів магазину відомої мережі. Інцидент стався 24 серпня. Кадри з місця події потрапили в мережу. На відео видно, як один із правоохоронців кілька разів із силою б’є по спині лежачого на підлозі чоловіка, поки його колеги намагаються надягнути на того кайданки.

Про це пишуть на сайті “ПРО ВСЕ”.

Причиною затримання нібито стала відмова поїхати до райвідділу, каже канівчанин Тимур Бахов. Разом з товаришем того дня святкували День незалежності й вирішили в магазині придбати пляшку горілки. На годиннику тоді вже було за 11-ту годину вечора і алкоголь не продавався.

– Моєму товаришу чи то мало було, чи ще щось потрібно було в магазині. Я пішов з ним за компанію, – згадує Бахов.  – Знайомий, не дійшовши до каси, відкрив і надпив горілку з пляшки. Касирка почала обурюватися, мовляв, каса не працює і продати нічого не можуть. Пригрозили викликати поліцію. Ми погодилися.

У Каневі зі скандалом затримали клієнтів супермаркету

Покупці дочекалися на приїзд поліції та служби охорони.

– Навіть не представилися, – продовжує Тимур. – Запропонували, аби ми поїхали у райвідділ для складання матеріалів. Ми відмовилися, бо хотіли зробити це на місці.  Наймолодший з них почав зі мною грубо спілкуватися. Моєму товаришу це не сподобалося і він вступився. Після цього моментально ми опиняємося на підлозі. «Задули» нас газом і почали бити. Я мало, що бачив. Тепер нам інкримінують хуліганство та непокору при затриманні. Хоча це дурість. Ми самі їх сиділи перед цим і чекали.

Тепер чоловіки планують наймати адвоката й писати заяву на дії правоохоронців.

Свідки затримання розповідають іншу версію. Канівчани нібито поводили себе неадекватно та ображали касира.

– Дві людини в стані сп’яніння зайшли до магазину з надією купити алкоголь, – розповідає очевидець Максим. Прізвище просить не вказувати. – Їм відмовилися продавати. На це вони відкрили пляшку горілки і почали пити. При цьому ображали касирку. На них викликали охорону й поліцію. Чоловіки намагалися піти. Коли їх спробували затримати, відповіли грубістю. Одного з них правоохоронець спробував зупинити, на що перший взяв поліцейського за кобуру й намагався вихопити зброю. На мою думку, поліція в цій ситуації повністю права.

У поліції Канева інцидент коментують неохоче.https://www.youtube.com/embed/O-2wcUdt3Mo

– Це відео є лише малою частиною з того, що насправді відбувалося, – каже виконувач обов’язків начальника Канівського райвідділу поліції Олександр Сіленко.   – Бив не працівник поліції, а працівник приватної охоронної служби. Вони разом з поліцейськими були на місці. Один із затриманих взявся за пістолет правоохоронця. З кобури не встиг витягнути.

В обласній поліції детальні коментарі обіцяють надати пізніше. Поки відомо, що вже розпочато службову перевірку. Поліцейські Канева направили до суду матеріали щодо непокори.https://www.youtube.com/embed/O-2wcUdt3Mo?feature=oembed

Тематичне фото з мережі Інтернет

Джерело: Вечірня Умань

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.