Уманська центральна районна лікарня отримає ліжка, які мер Цебрій заборонив приймати міській лікарні та пологовому будинку

Опубліковано: 29.08.2020
Уманська центральна районна лікарня отримає ліжка, які мер Цебрій заборонив приймати міській лікарні та пологовому будинку

Мер Умані Олександр Цебрій “силовими методами” прибрав з площі 37 багатофункціональних ліжок, 31 матрац та 37 тумб, які з’явилися там вчора через його заборону приймати Уманській міській лікарні та пологовому будинку медичне устаткування, а сьогодні мер перевіз їх до Будинку культури. 

Натомість Уманська центральна районна лікарня погодилася прийняти медичне устаткування, бо, в першу чергу, дбає про здоров’я пацієнтів, а не про політичні амбіції. 

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав народний депутат України Антон Яценко. 

Міський голова дав команду прибрати з-під вікон мерії ліжка для важкохворих і породіль, які вдалось отримати завдяки співпраці нардепа Антона Яценка з Іриною Плетньовою, керівницею  його приймальні в Умані і місцевою депутаткою та благодійним фондом “Сучасне село та місто”.

Щойно мав розмову з начальником поліції Умані Владиславом Вінником, звернувся з приводу незаконних дій мера з офіційною заявою та викликав на площу перед міськрадою наряд правоохоронців” – зазначає народний депутат. 

Антон Яценко вважає, що черговий наказ Олександра Цебрія «брати штурмом» допомогу для хворих – не просто цинічний і аморальний, а заставляє задуматись про його адекватність і психічне здоров‘я. 

Зауважимо, що сьогодні, на місці, боротьбу за медичне устаткування і проти цинізму діючого мера вела Ірина Плетньова, керівниця приймальні Антона Яценка в Умані, місцева депутатка й кандидатка на посаду міського голови Умані від партії “За майбутнє”.  

Вона на власні очі спостерігала, як підрядники з  компанії “Еко клінер” (до речі, компанія належить діючому меру та його першому заступникау Сергію Клочко), за наказом Олександра Цебрія і під керівництвом Васалатія, 37 багатофункціональних ліжок, 31 матрац та 37 тумб доправляли в Будинок культури. 

Антон Яценко закликав уманчан приєднатися до боротьби проти свавілля цинічного мера. 

“Багатофункціональні ліжка мають потрапити до пацієнтів лікарень, а не меру Цебрію! Друзі, прошу підтримати цю ініціативу! Приходьте сьогодні о 12:00 до Будинку культури міста Умань. Давайте разом боротись з мародерськими діями Цебрія!!!”, – написав нардеп на своїй сторінці у Фейсбук. 

Адже уманчани не повинні страждати від дій недалекого мера, а повинні отримувати належне медичне обслуговування, переконаний нардеп. 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.