Лише в “УМАНЬARt”: оживи реальність та поринь у світ композиції

Опубліковано: 01.09.2020
Лише в “УМАНЬARt”: оживи реальність та поринь у світ композиції

Ініціатором створення цього арт-простору є депутат Уманської міськради, керівник громадської приймальні Антона Яценка в Умані та кандидат на посаду мера Умані від політичної партії “ЗА МАЙБУТНЄ” Ірина Плетньова.

Унікальна та єдина в Україні галерея доповненої реальності вже в Умані

29 серпня вона відкрила галерею спільно з народним депутатом України, керівником Черкаської обласної та Уманської міської організацій політичної партії “ЗА МАЙБУТНЄ” Антоном Яценком.

Про це Ірина Плетньова написала на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Першу в Україні галерею доповненої реальності УМАНЬARt ВІДКРИТО!

Першу в Україні галерею доповненої реальності "УМАНЬARt" ВІДКРИТО!Презентувала її 29 серпня спільно з народним депутатом України, керівником Черкаської обласної та Уманської міської організацій політичної партії "ЗА МАЙБУТНЄ" Антоном Яценком.У галереї представлено репродукції картин відомих художників, картини за сюжетами популярних коміксів та мультфільмів.Лише в "УМАНЬARt" їх можна оживити та зануритись у світ кожної композиції за допомогою смартфона. І обов'язковими в цьому процесі є фотосесії та відеозйомки, які доступні в мобільному додатку "УМАНЬARt".І діти, і дорослі можуть насолодитись сучасним мистецтвом, яке гармонійно поєднується з технологіями майбутнього.Цей проєкт не тільки збільшить інтерес молоді до сучасного мистецтва, а й популяризуватиме культурно-історичну спадщину Умані. Зокрема, Державний історико-архітектурний заповідник "Стара Умань", на базі якого працюватиме галерея. Запрошуємо усіх бажаючих до першої в Україні галереї доповненої реальності «УМАНЬARt»!Адреса: вул. Небесної Сотні, 31, ДІАЗ "Стара Умань", 1 поверхГрафік роботи:З вівторка по неділю, з 10:00 до 20:00;понеділок-вихідний.Вхід вільний!#Умань #ІринаПлетньова #УманьАРТ #доповненареальність #галереядоповненоїреальності #сучаснемистецтво #артпростір

Posted by Ірина Плетньова on Tuesday, 1 September 2020

У галереї представлено репродукції картин відомих художників, картини за сюжетами популярних коміксів та мультфільмів.

Унікальна та єдина в Україні галерея доповненої реальності вже в Умані

Лише в “УМАНЬARt” їх можна оживити та зануритись у світ кожної композиції за допомогою смартфона. І обов’язковими в цьому процесі є фотосесії та відеозйомки, які доступні в мобільному додатку “УМАНЬARt”.

І діти, і дорослі можуть насолодитись сучасним мистецтвом, яке гармонійно поєднується з технологіями майбутнього.

Депутат Уманської міської ради впевнена, що цей проєкт не тільки збільшить інтерес молоді до сучасного мистецтва, а й популяризуватиме культурно-історичну спадщину Умані. Зокрема, Державний історико-архітектурний заповідник “Стара Умань”, на базі якого працюватиме галерея.

“Запрошуємо усіх бажаючих до першої в Україні галереї доповненої реальності «УМАНЬARt»!” – додала вона.

Адреса: вул. Небесної Сотні, 31, ДІАЗ “Стара Умань”, 1 поверх

Графік роботи:З вівторка по неділю, з 10:00 до 20:00;понеділок-вихідний.

Вхід вільний!

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.