Для паломництва хасидів в Умань розробляють “карантинні” правила

Опубліковано: 02.09.2020
Для паломництва хасидів в Умань розробляють “карантинні” правила

Над створенням єдиних правил дотримання санітарно-епідеміологічних норм та безпеки громадян України та іноземців, які будуть перебувати в Умані у період паломництва, нині активно займаються в Черкаській ОДА. Для оперативного реагування на скарги громадян вже відкрито «гарячу лінію». Ситуацію в Умані особисто контролює голова Черкаської ОДА.

Низку важливих питань у зв’язку із прибуттям до Умані паломників-хасидів на святкування Рош-Га-Шана обговорив голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук із керівником Головного управління Національної поліції в Черкаській області Михайлом Куратченком.

Як відомо, 27 серпня в Умані мав місце інцидент, в ході якого кілька уманчан перешкоджали щойно прибулим паломникам потрапити на територію домоволодіння. Оскільки остерігались загрози розповсюдження COVID 19 та були обурена будівництвом, яке вважали незаконним.

Під час вказаних подій поліція забезпечила охорону громадського порядку. Поліцейські встановили  усіх учасників конфлікту та попередили подальші протиправні дії.

Нині в області розробляють єдині правила дотримання санітарно-епідеміологічних норм та забезпечення безпеки громадян України та іноземців, які у період паломництва будуть перебувати в Умані.

Задля оперативного реагування на скарги громадян у Черкаському обласному контактному центрі вже запрацювала «гаряча лінія» за номером: 0 800 508 876.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.