Освітнім закладам Умані рекомендують перейти на дистанційне навчання під час візиту паломників

Опубліковано: 04.09.2020
Освітнім закладам Умані рекомендують перейти на дистанційне навчання під час візиту паломників

Аби убезпечити учасників навчального процесу, закладам освіти в м. Умань рекомендовано на період відзначення свята Рош га-Шана, із 15 по 21 вересня, організувати дистанційне навчання. 

Про це повідомив голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук у своєму телеграм-каналі.

За його словами, сьогодні було проведено засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому обговорили організацію посилення протиепідемічних заходів у районі паломництва під час святкування Рош га-Шана в Умані.

Зокрема, було рекомендовано перейти на дистанційне навчання освітнім закладам, які розташовані в районі паломництва. Там функціонують два дошкільні навчальні заклади, дві школи – №1 та №4, корпус Уманського педагогічного університету ім. Павла Тичини та Уманський гуманітарно-педагогічний коледж. Водночас дітей у садочках рекомендують тимчасово розподілити до інших дошкільних закладів.

Також в ОДА вже визначили приміщення для обсервації у випадку різкого спалаху захворювання на коронавірус COVID-19 серед паломників.

Сергійчук додає, що 9 вересня в Умані відбудеться чергова нарада, аби перевірити запровадження норм та дотримання рекомендацій. Крім цього, 10 вересня заплановано наступне засідання обласної комісії ТЕБ та НС.

Джерело: 18000

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.