Відтепер новий безпілотник допомагатиме звенигородським лісівникам

Опубліковано: 05.09.2020
Відтепер новий безпілотник допомагатиме звенигородським лісівникам

У Звенигородському лісгоспі придбали сучасний безпілотний літальний апарат. Відтепер за станом лісових насаджень підприємства планують спостерігати ще й з висоти пташиного польоту.

Повідомляється на сайті Черкаської ОДА 

За словами звенигородських лісівників, квадрокоптер MAVIC 2 PRO має відмінні технічні характеристики, що дозволять у майбутньому здійснювати оперативний контроль за лісовими масивами. Так, дальність польоту пристрою складає близько 5 кілометрів з можливістю одночасно проводити зйомку і передавати дані на базовий пульт в онлайн режимі. Радіус огляду території, за гарних погодні умов, – 10-15 кілометрів, максимальна висота польоту 500 метрів. Час роботи при повному заряді батареї – пів години.

Дрон є досить дієвим під час пожежонебезпечного періоду. Тож «крилатий помічник» допомагатиме звенигородським лісівникам спостерігати за лісовими масивами, точно та швидко визначати місце загорання, площу пожежі, а в разі необхідності, за допомогою нього можна буде координувати гасіння лісової пожежі.

За словами директора Звенигородського лісгоспу Івана Баса, квадрокоптер планують активно застосовувати у лісоохоронній діяльності та при лісопатологічних обстеженнях, моніторингах стану лісових насаджень за допомогою фотофіксації та відеозйомки.

Джерело: Вісті Черкащини

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.