Пожежна небезпека: черкаські торф’яники патрулюють із повітря

Опубліковано: 09.09.2020

Пожежна небезпека: черкаські торф'яники патрулюють із повітряСуспільне: Черкаси

Поклади торфу на Черкащині патрулюють з повітря. Все, аби попередити можливі загорання родовищ. Про це розповів Суспільному начальник відділу реагування на надзвичайні ситуації в області Ростислав Підложевич.

Нині в області високий рівень пожежної небезпеки, тому рятувальникам, чи не щодня доводиться виїжджати на патрулювання.

Цьогоріч в області ліквідували 14 пожеж на торф’яниках. Завдяки вчасному реагуванню, вдалося уникнути масштабної пожежі покладів торфу біля села Думанці, розповів начальник відділення безпілотників Микола Клименко. На торфовому родовищі поблизу селища Ірдинь минулого тижня було загорання.Пожежна небезпека: черкаські торфяники патрулюють з повітряСуспільне: Черкаси

Якщо квадрокоптер фіксує навіть незначне загорання, інформацію миттєво передають місцевим рятувальникам. Ті виїжджають на виклик, зауважив Микола Клименко. За його словами, дальність польоту безпілотника до 4 км, висота до 500 метрів. Час польоту до 23 хвилин.Пожежна небезпека: черкаські торфяники патрулюють з повітряСуспільне: Черкаси

Черговий пожежної частини за сумісництвом староста селища Олександр Максимов розповів, що на озброєнні є техніка поважного віку, але свою функцію виконує на 100 відсотків. Якщо територія невеличка, використовують новий трактор. Серед мобільних засобів місцеві рятувальники використовують мотопомпу.

Однак за словами начальника відділу реагування на надзвичайні ситуації Ростислава Підложевича, більшість пожеж стаються через людську недбалість.

Що відомо

Із початку 2020-го в області зафіксовано 14 пожеж на територіях, де є торфові поклади. Торік було 12.

Джерело: Суспільне

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.