Уманчанка Наталія Руда презентувала пісню “За майбутнє” і кліп до неї

Опубліковано: 10.09.2020
Уманчанка Наталія Руда презентувала пісню "За майбутнє" і кліп до неї

У мережі з’явився кліп на пісню «ЗА МАЙБУТНЄ» з об’єктами, які народному депутату України Антону Яценку вдалось ініціювати та реалізувати в містах Умань, Христинівка, Монастирище.
Авторкою слів, музики та виконавицею пісні є уманчанка Наталія Руда. Вона заслужена артистка естрадного мистецтва України, лауреатка та переможниця міжнародних вокальних конкурсів
Наталія Руда теж долучилась до команди «ЗА МАЙБУТНЄ».

ЗА МАЙБУТНЄ!

#ЗАМАЙБУТНЄДякую за чудову пісню і музику «ЗА МАЙБУТНЄ» авторці Наталії Рудій, яка є нашою соратницею та заслуженою артисткою естрадного мистецтва України, лауреаткою і переможницею міжнародних вокальних конкурсів!..#АнтонЯценко #Україна #Умань #Черкаськаобласть #розбудоваЧеркащини

Posted by Яценко Антон on Thursday, 10 September 2020

Нагадаємо, 24 серпня Антон Яценко разом з Анатолієм Бондаренком та Іриною Плетньовою, яка є керівником громадської приймальні Антона Яценка у місті Умань та депутатом Уманської міськради, на пресконференції у місті Черкаси презентували свою команду. Антон Яценко є керівником Черкаської обласної організації партії «ЗА МАЙБУТНЄ». Мер Черкас Анатолій Бондаренко – керівником Черкаської міської організації цієї партії.

Зауважимо, Ірина Плетньова майже 8 років очолює громадську приймальню народного депутата України Антона Яценка і спільно з ним вона реалізувала багато проєктів, спрямованих на розвиток міста Умань.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.