“Хасиди не обслуговуються” – в Умані помітили дискримінуючу табличку

Опубліковано: 12.09.2020
“Хасиди не обслуговуються” – в Умані помітили дискримінуючу табличку

Табличку виявили сьогодні вранці, 11 вересня, біля входу в магазин на вулиці Європейській.

Один з членів громади брацлавських хасидів в Умані Хаїм Хазін опублікував на своїй сторінці в Facebook фотографію дискримінуючої таблички щодо брацлавських хасидів. Напис говорить: “хасиди не обслуговуються! COVID-19”. Сенс цього послання також повторили на івриті.https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FHAZINHAIM%2Fposts%2F10158638546084836&width=500

Редакція JewishNews взяла коментар у Хаїма Хазіна. Він розповів, що табличку виявили сьогодні вранці, 11 вересня, біля входу в магазин на вулиці Європейській (колишня вулиця Леніна). При цьому в багатьох інших магазинах, хоча і немає таблички, вже теж не пускають паломників. Хаїм Хазін зазначив, що до сьогоднішнього дня такого ставлення до хасидів не було ніколи.

Після уточнення інформації стало відомо, що табличка встановлена на вулиці Тищика (вона перетинається з Європейською). Відзначається, що йде додаткове підтвердження інформації і Об’єднана єврейська община України не робить ніяких дій, поки вона не підтвердиться.

У розпорядженні редакції “jewishnews” з’явилися нові фотографії дискримінаційної таблички біля магазину в місті Умань. На них видно, що напис справжній і оголошення про заборону на обслуговування хасидів в цьому місті дійсно стоїть біля одного із закладів.

“Хасиди не обслуговуються” – в Умані помітили дискримінуючу табличку
“Хасиди не обслуговуються” – в Умані помітили дискримінуючу табличку

Крім того, фраза на івриті означає «Хасидам вхід заборонений». Нові фотографії були зроблені за запитом Об’єднаної єврейської общини  України.

Також, людині, яка робила ці фотографії, почали надходити погрози, коли вона підійшла до цього місця, тому вона пішла звідти.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.