Мер Цебрій знову присвоїв собі чужі заслуги

Опубліковано: 14.09.2020
Мер Цебрій знову присвоїв собі чужі заслуги

Мер Умані Цебрій знову розповідає “казки” про парк “Хащі” та заявляє, що парк будується нібито за кошти місцевого бюджету.

Народний депутат України, ініціатор проєкту реконструкції парку “Хащі” Антон Яценко відреагував на цю ситуацію на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Адже раніше народному обранцю вдалось добитись виділення фінансування у розмірі більше 80% на реконструкцію цього парку. Більшість робіт було виконано у 2019-му році.

Вкотре вношу ясність! І не заради піару, а заради того, щоб виборці знали правду про фантазера Цебрія, який присвоює собі чужі заслуги“, – написав народний обранець.

Антон Яценко на своїй сторінці виклав відео, в якому пан Цебрій це підтверджує та висловлює подяку народному депутату.

Парк "Хащі" в Умані

Мер Умані Цебрій знову розповідає "казки" про парк "Хащі" та заявляє, що парк будується нібито за кошти місцевого бюджету.Тому вкотре вношу ясність! І не заради піару, а заради того, щоб виборці знали правду про фантазера Цебрія, який присвоює собі чужі заслуги.У 2019 році мені вдалось добитись більше 80% фінансування з держбюджету на реконструкцію парку "Хащі".Викладаю відео, в якому пан Цебрій це підтверджує та висловлює мені подякуhttp://surl.li/fissОлександре Володимировичу, займіться виконанням своїх прямих обов`язків поки Ви ще на посаді.Припиніть брехати уманчанам!РЕПОСТ!!!..#АнтонЯценко #Україна #Умань #оновленняпарку #Хащі #паркХащі #реконструкціяпарку

Posted by Яценко Антон on Sunday, 13 September 2020

Олександре Володимировичу, займіться виконанням своїх прямих обов`язків поки Ви ще на посаді. Припиніть брехати уманчанам!” – наголосив парламентар.

Нагадаємо, парламентар неодноразово звертався до мера Умані стосовно завершення робіт у парку “Хащі”, але мер ігнорував ці звернення.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.