Дитячий кінофест: у Черкасах презентували п’ять короткометражок, відзнятих дітьми

Опубліковано: 16.09.2020

Дитячий кінофест: у Черкасах презентували п'ять короткометражок, відзнятих дітьмиСуспільне: Черкаси

П’ять стрічок презентували у Черкасах у межах “Чілдрен кінофесту”. Це конкурс короткометражних фільмів, відзнятих дітьми від 7 до 14 років. Про це розповіла Суспільному організаторка Анна Катруліна.https://www.youtube.com/embed/sBckGCc_yCw?enablejsapi=1

Захід відбувся у Черкаському обласному молодіжному ресурсному центрі. Там демонстрували українські фільми, що не можна знайти у вільному доступі.

Організаторка заходу Анна Катруліна розповіла, що фільми відбирали разом із представниками Держагентства України з питань кіно:

“Це фільми, які знімали діти від 7 до 14 років. І це найкращі фільми короткометражки за рішенням журі за 2017 по 19 рік”.Дитячий кінофест: у Черкасах презентували п'ять короткометражок відзнятих дітьмиСуспільне: Черкаси

Після фестивалю планують проводити кінопокази один раз на два тижні, повідомила працівниця молодіжного ресурсного центру Тетяна Долошицька:

“Ми уклали договір, що Держкіно буде надавати нам фільми легально. Щоб молодь розвивалася, а ми допоможемо їм у проведенні кінофестивалів і будемо з ними співпрацювати”.

Анна Катруліна додала, що такі кінопокази можна влаштувати у будь-якому місті чи селищі. Для цього потрібно подати заявку на сайт кіноклубу.

Джерело: Суспільне

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.